Produkty marki TRE - funkcjonalność i design

Oryginalna, choć minimalistyczna, forma i funkcjonalność - tym najbardziej zachwycają przedmioty codziennego użytku marki TRE. Nic dziwnego, skoro do jej powstania przyczynił się polski projektant o międzynarodowej sławie, Tomek Rygalik.

Czasem oszczędna forma wyrazu potrafi powiedzieć więcej niż tysiąc słów. Tak jest w przypadku produktów marki TRE. Uproszczone kształty nie ujmują im użyteczności, wręcz przeciwnie - sprawiają, że korzystanie z nich na co dzień wydaje się być jeszcze przyjemniejsze.

Kto projektuje dla marki TRE?

TRE powstała co prawda z inicjatywy Tomka Rygalika, ale nie oznacza to, że jest on jedyną osobą ponoszącą odpowiedzialność za końcowy kształt produktów, które trafiają na rynek. Regularnie do współpracy przy powstawaniu nowych projektów zapraszani są artyści z całego świata, co zapewnia procesom twórczym stały dopływ świeżej energii oraz wzbogaca ofertę o nietuzinkowe meble i dodatki.

Za co jeszcze cenimy produkty od TRE?

Modułowa budowa regałów z drewna i metalu pozwala na dopasowanie ich wielkości do miejsca, jakim dysponujemy. Zabudowa niska i szeroka, wąska i wysoka czy zajmująca całą ścianę - to my decydujemy, jaki ostateczny kształt przyjmie. 

A co z przedmiotami codziennego użytku? Są tak piękne, że szkoda byłoby je trzymać w zamknięciu - powinny być eksponowane na otwartych półkach lub trzymane w zasięgu ręki np. na blacie roboczym - będą ułatwiały pracę i jednocześnie dekorowały wnętrze.

Dowiedz się więcej o marce TRE>>

Więcej o: