Grynasz Studio na wystawie SoloneSatellite w Mediolanie!

Grynasz Studio to polska pracownia, o której jest coraz głośniej na europejskim rynku. Projekty Marty Niemywskiej-Grynasz i Dawida Grynasza były do tej pory ozdobą wielu znaczących wydarzeń, m.in. Expo Milano, Triennale International Exhibition Milan, London Design Fair czy Tokyo Design Week. Tym razem będziemy mogli zobaczyć wyjątkowy design sygnowany tym nazwiskiem podczas prestiżowej wystawy SoloneSatellite w Mediolanie.

Wystawa SoloneSatellite w Mediolanie

Wydarzenie to ma na celu promowanie młodych twórców. Już samo zaproszenie do wzięcia w nim udziału jest ogromnym wyróżnieniem, tym bardziej należy zatem podkreślić, że w tym roku pojawi się tam również Grynasz Studio.

W czym specjalizuje się Grynasz Studio?

Pracownia założona przez Martę Niemywską-Grynasz i Dawida Grynasza specjalizuje się w projektowaniu mebli, przedmiotów codziennego użytku i wystaw. O poziomie i jakości projektów może świadczyć choćby duża liczba nagród zdobytych w różnych konkursach wzorniczych, ale również współpraca z instytucjami i markami: Marbet Style, NAP, MUJI, Fam Fara, Meesh, Zaczyn, Instytut Wzornictwa Przemysłowego, Narodowy Instytut Audiowizualny, Polska Akcja Humanitarna, czy Narodowe Centrum Kultury. 

Za co jeszcze cenimy Grynasz Studio? Za sięganie do polskiego rzemiosła i tradycji, przy jednoczesnym eksperymentowaniu z nowoczesnymi materiałami i technologiami. Odwaga w działaniu w tym przypadku skutkuje wyznaczaniem trendów.

Co zaprezentuje Grynasz Studio na wystawie SoloneSatellite w Mediolanie?

Marta i Dawid pokażą aż 7 swoich projektów. Będą to:

  • naczynia CZAJ do parzenia kawy i herbaty (zaprojektowane dla marki Zaczyn)
  • łyżeczka do miodu MIODOWNIK (zainspirowana strukturą plastra miodu)
  • system mebli modułowych ŁAD (zaprojektowany dla marki Fam Fara)
  • meble tapicerowane COBRU (stworzone na zamówienie firmy Marbet Style)
  • meble LATO do przestrzeni outdoorowych
  • siedzisko SLOW łączące funkcję pufy i pojemnika (stworzone dla marki Meesh).

Wystawa SaloneSatellite odbędzie się w Mediolanie, w dniach 17 - 22 kwietnia. Projekty Grynasz Studio, czyli Marty Niemywskiej-Grynasz i Dawida Grynasza będzie można zobaczyć w Pawilonie 13/15 na stoisku C10.

Więcej o: