Meble na taras i do ogrodu - nowości marki DEDON

Wszystkim, którzy cenią dobry design, marka Dedon z pewnością nie jest obca. Wielokrotnie nagradzany producent mebli outdoorowych wypuścił właśnie na rynek nowe modele, które w nietuzinkowy sposób uzupełnią architekturę krajobrazu w waszym ogrodzie.

Marka Dedon

Meble na taras to nie jedyne, co możemy znaleźć w ofercie marki Dedon. Firma znana jest na europejskim rynku również z produkcji mebli, oświetlenia i dodatków do wnętrz. Zwracają uwagę wyjątkowym wzornictwem i jakością zastosowanych materiałów, które w przypadku mebli tarasowych dodatkowo podnoszą ich odporność na różne warunki atmosferyczne. Najnowsze propozycje z oferty Dedon to uzupełnienie 3 popularnych kolekcji: MBRACE, TIBBO i LOON.

Meble z kolekcji MBRACE Dedon

Jest to kolekcja, która w ofercie marki Dedon cieszy się największą popularnością. Zbiór projektów Sebastiana Herknera wykonanych z drewna tekowego poszerzono o krzesła z siedziskami o organicznych kształtach. Są dzięki temu niezwykle komfortowe, a ich forma pozwoli dopasować je do wielu różnych aranżacji, zarówno w ogrodzie, jak i na tarasie. Ponadto w kolekcji MBRACE znalazły się też leżak z zaokrąglonym oparciem i elegancki pikowany materac.

Meble z kolekcji TIBBO Dedon

To seria znana głównie ze stolików kawowych w naturalnych kolorach. Meble stworzone przez duet projektantów, Edwarda Barbera i Jay’a Osgerby’ego, zachwycają prostotą i funkcjonalnością. Kolekcja TIBBO wzbogaciła się właśnie o fotele i i kanapy ogrodowe oraz dwa oryginalne leżaki. Całość będzie się świetnie komponowała z ogrodową zielenią.

Meble z kolekcji LOON Dedon

W ogrodzie i na tarasie równie ważne, co umeblowanie, jest również oświetlenie. Seria LOON to lampy o dużych, wyrazistych kształtach, które przypominają balony osadzone na drewnianych podstawach. Dają przyjemne, ciepłe światło, które sprawia, że wieczorny relaks w ich towarzystwie jest jeszcze bardziej komfortowy. Oświetlenie LOON zostało nagrodzone w konkursie Iconic Awards 2018 w dziedzinie „Innovative Interior”.

Więcej o: