Meble wypoczynkowe Sofacompany - kolekcja wiosna/lato 2018

Kolekcja "For the love of spring" to nieco przekorne potraktowanie tegorocznego trendu opierającego się na pastelowych kolorach. Meble wypoczynkowe marki Sofacompany to barwy przygaszone, jakby wymieszane z odrobiną szarości. Co ciekawe - takie wykończenie działa na ich korzyść, ponieważ świetnie sprawdzą się również w eleganckich aranżacjach.

Wiosną nie tylko przyroda budzi się do życia - my sami również czujemy przypływ sił, co często znajduje odzwierciedlenie w wystroju wnętrz naszych domów. Chętniej planujemy zmiany, remontujemy, budujemy. A jeśli już wprowadzamy ulepszenia, warto zadbać nie tylko o kwestie estetyczne, ale również o funkcjonalność. A ta w przypadku mebli wypoczynkowych oznacza maksymalny komfort.

Meble wypoczynkowe Sofacompany na sezon wiosna/lato 2018

Marka Sofacompany lansuje w obecnym sezonie modele o prostych formach i zaoblonych krawędziach, co w połączeniu z zastosowaną tapicerką ma za zadanie podnieść komfort wypoczynku. Wyjątkowo miękkie siedziska, duże poduchy na oparciach i tapicerowane podłokietniki sprawią, że nie będziecie w wstanie wyrwać się z ich objęć.

W nowej kolekcji mebli wypoczynkowych Sofacompany postawiła na stonowane barwy, które świetnie komponują się z drewnianymi nóżkami. Sofy i fotele sprawiają dzięki nóżkom wrażenie lżejszych. W przypadku leżanki jej wydłużoną drewnianą podstawę możemy z kolei wykorzystać w formie stolika kawowego.

Meble w obrębie całej kolekcji można z powodzeniem łączyć w zestawy - mimo różnych kształtów i kolorów stworzą niepowtarzalną strefę wypoczynkową.

Więcej o: