Ta kolekcja w IKEA będzie tylko 9 tygodni. Oto 15 rzeczy, na które warto zapolować

Najnowsza, limitowana kolekcja IKEA Spanst to meble i akcesoria, obok których nie da się przejść obojętnie. Prezentujemy najciekawsze modele - zobacz, co warto kupić, premiera już 2 maja!

Limitowana kolekcja IKEA Spanst

Meble z IKEA cieszą się w Polsce dużą popularnością. Zwracają uwagę szczególnie  kolekcje limitowane, dostępne w sklepach jedynie przez parę tygodni. Tak zapewne będzie i tym razem. IKEA w maju wprowadza nową linię produktów autorstwa projektanta mody, Chrisa Stampa oraz polskiej projektantki, Mai Ganszyniec.

W efekcie tej współpracy powstała kolekcja mebli i akcesoriów łączących minimalistyczną stylistykę z wysoką jakością wykonania. Mają one służyć nie tylko do przechowywania, ale przede wszystkim do wyrażenia własnej osobowości. Zainspirowane stylem ulicznym zachowują jednak cechy eleganckich, designerskich perełek.

Co znajdziemy w kolekcji IKEA Spanst?

Analiza aktywnego, miejskiego trybu życia młodych ludzi skłoniła markę IKEA do ponownego zdefiniowania oferty, jaką chciałaby do nich skierować. Najnowsza, limitowana kolekcja o nazwie Spanst to meble i akcesoria, które wspomagają oddawanie się pasji - a robią to w niebanalnym stylu.

Na uwagę zasługują przede wszystkim ażurowa szafa i wieszak na ubrania oraz stojak na deskorolki, który można również wykorzystać do przechowywania butów. Nowej kolekcji IKEA przyświeca idea eksponowania wybranych rzeczy, jakbyśmy chcieli się pochwalić tym, co mamy. Będą temu służyły również przezroczyste pudełka na buty. Co jeszcze? Blat stołu na kozłach ze schowkami oraz stołek kreślarski, które przydadzą się nie tylko w pracy projektowej. Miłośnikom sportu z pewnością przypadną do gustu tablica do koszykówki do użytku wewnątrz oraz deskorolka i sportowa torba. Cała kolekcja utrzymana została w wąskiej gamie kolorystycznej - bieli, czerni i szarości.

Więcej o:
Copyright © Agora SA