Znamy finalistów konkursu make me! 2018

make me! to międzynarodowy konkurs dla projektantów organizowany w ramach Łódź Design Festival. W tym roku spośród 217 zgłoszeń jury wybrało 29 zgłoszeń, które w finale powalczą o nagrodę główną, Paradyż Award, w wysokości 50 tys. zł. Prace finalistów będzie można zobaczyć na pokonkursowej wystawie make me! w dniach 19-27 maja.

Konkurs make me!

Konkurs make me! odbywa się niemal od początku istnienia Łódź Design Festival. Skierowany jest do designerów młodego pokolenia (20-35 lat), którzy tworzą projekty innowacyjne i śmiało eksperymentują z materiałami i formą. Co ważne - zgłosić do konkursu można prace nie tylko już wdrożone, ale również koncepcje oraz prototypy. Dla adeptów sztuki projektowej konkurs make me! jest wyjątkową okazją do zaprezentowania swoich idei szerszej publiczności oraz do zdobycia cennych kontaktów w branży.

Zobacz: Program Łódź Design Festival 2018>>

Jaime Hayon gościem specjalnym Łódź Design Festival 2018>>

Wyniki plebiscytu must have 2018 - najlepszy polski design>>

Finaliści konkursu make me! 2018

W tym roku w finale konkursu znalazło się wiele prac poświęconych pomocy w rozwiązywaniu problemów ze zdrowiem. Cieszy fakt, że młodzi ludzie w swojej pracy projektowej skłaniają się również ku tematyce, która ma szansę poprawić jakość życia na najbardziej podstawowym poziomie.

Zobacz galerię finałowych prac make me! 2018>>

Wystawa prac finalistów konkursu make me! odbędzie się podczas Łódź Design Festival 2018 w dniach 19-27 maja na terenie Art_Inkubatora, przy ulicy Tymienieckiego 3 w Łodzi.

Więcej o: