Polski design - nowości w ofercie GOOD INSIDE

Kochamy polskie wzornictwo i cieszymy się, że rośnie w siłę. A pasjonatów dobrego designu przybywa po obu stronach - zarówno w osobach projektantów, jak i przedsiębiorców, którzy podejmują się promowania ich projektów. GOOD INSIDE to sklep, który powstał właśnie w tym celu. Co nowego znajdziemy w jego ofercie?

GOOD INSIDE to internetowy sklep z polskim designem, w którym możemy nabyć nie tylko odnowione kultowe meble z lat 60., 70. i 80. (wyłącznie polskiego pochodzenia), ale m.in. również autorskie projekty założycieli, Małgorzaty i Przemysława Stasinowskich. Firma oferuje też usługę renowacji mebli, więc jeśli chcecie przywrócić dawny blask pamiątkom rodzinnym - bez obaw można oddać je w ich ręce.

Czy dobry design musi być drogi? GOOD INSIDE udowadnia, że nie - w ich starannie wyselekcjonowanej ofercie znajdziemy meble na każdą kieszeń. Ale nie tylko meble - również oświetlenie, ceramikę, dywany i dodatki - projekty zarówno rozpoznawalnych marek, jak i mało znanych manufaktur. W sklepie właśnie pojawiło się parę nowości - jakich?

Stojak na kwiaty Bati marki BUJNIE

Zwężająca się ku górze forma sprawia, że umieszczona w nim roślina będzie się prezentowała dostojnie i elegancko. Wyeksponowany w ten sposób kwiat stanie się wyjątkową ozdobą we wnętrzu. Stojak został wykonany ręcznie ze stali ciągnionej. Powłoka odporna na czynniki zewnętrzne i zadrapania pozwala na użytkowanie go również na tarasie czy w ogrodzie.

Stolik kawowy marki Mo Woodwork

Stolik został w całości wykonany z litego drewna przy wykorzystaniu tradycyjnych technik stolarskich. Okrągły blat umieszczony na trzech nogach świetnie wpisuje się w aktualne trendy - stolik będzie pasował do wnętrz w różnych stylach.

Plakat ALGES CHARM marki Sun Patterns

Rękodzieło rodzi się z miłości do pięknych rzeczy. Sun Patterns zbiera inspiracje z całego świata, które potem znajdują odzwierciedlenie we wzorach i kolorach umieszczanych na dodatkach. Dbałość o detale sprawia, że są one jeszcze bardziej atrakcyjne.

Lampa NOE marki Kaspa

Niezwykle efektowna lampa wisząca, obok której nie da się przejść obojętnie. Wykonana została z giętych metalowych płatów ułożonych jeden obok drugiego wzdłuż metalowej obręczy. Dostępna w kolorze złota lub miedzi.

Fotel Jacek po renowacji – GOOD INSIDE

Fotel ten był produkowany w Zakładach Mebli Giętych w Radomsku w latach 60. i 70. ubiegłego wieku. Został poddany gruntownej renowacji i obity wysokogatunkową tkaniną. Wasze stare meble też mogą tak wyglądać!

Stół Maciek marki Tabanda

Co sprawia, że ten stół jest wyjątkowy? Został wycięty z pojedynczego arkusza sklejki w taki sposób, aby zmniejszyć do minimum ilość wytwarzanych przy okazji odpadów. Stół ma 75 cm wysokości i 120 cm średnicy i stylem nawiązuje do projektów z lat 60.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.