Ekspresy ciśnieniowe Siemens EQ.6 plus

Marka Siemens wprowadziła do sprzedaży nową linię w pełni automatycznych ekspresów ciśnieniowych do kawy. EQ.6 plus to nie tylko elegancki design w pięknych, ciemnych kolorach - to przede wszystkim możliwość zrobienia ulubionej kawy przez dotknięcie jednego przycisku.

Poranna kawa to jeden z rytuałów, któremu oddajemy się z największą przyjemnością. Nawet w zaciszu własnego domu możemy obecnie pozwolić sobie na zrobienie amerciano, espresso macchiato, flat white czy cafe cortado - a to za sprawą ekspresów ciśnieniowych wyposażonych w funkcję przygotowywania takich specjałów. 

Ekspresy ciśnieniowe Siemens EQ.6 plus

Nowa linia ekspresów ciśnieniowych EQ.6 plus marki Siemens posiada ceramiczny młynek, ceramDrive, który zmieli kawę wyjątkowo drobno, wydobywając z ziaren jeszcze pełniejszy aromat. Technologia Senso Flow System zapewni idealną temperaturę parzenia (ok. 90° C w trakcie trwania całego procesu), dzięki czemu przygotujemy prawdziwe, klasyczne espresso.

Obsługa ekspresu tego typu mogłaby się wydawać czymś skomplikowanym, okazuje się jednak, że jest wręcz przeciwnie. Projektanci urządzeń z linii EQ.6 plus marki Siemens zadbali o komfort użytkownika poprzez zastosowanie funkcji oneTouch, pozwalającej na przygotowanie wybranej kawy w najprostszy możliwy sposób - wystarczy nacisnąć jeden przycisk i gotowe! Dodatkową funkcją podnoszącą wygodę korzystania z urządzenia jest możliwość utworzenia od 1 do 4 profili użytkownika i zapisania ustawień wyboru pod dowolnie wybraną nazwą.

Lubicie kawę z pianką, na której można stworzyć wymyślny dekoracyjny rysunek? Z ekspresem EQ.6 plus przygotujecie grubą, gęstą, mleczną piankę, która będzie idealnym tłem dla Waszych artystycznych popisów. Problemem zwykle staje się konieczność późniejszego wyczyszczenia systemu spieniania mleka - ale nie w przypadku najnowszych urządzeń marki Siemens. Wyręczy nas w tym system autoMilk Clean, który aktywuje się sam po każdym parzeniu kawy.

Ekspresy ciśnieniowe Siemens EQ.6 plus nie tylko uproszczą przygotowywanie kawy, czyniąc z niej prawdziwą przyjemność. Gustowna kolorystyka i nowoczesny design sprawią, że urządzenie stanie się prawdziwą ozdobą każdej kuchni.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.