Rockstone - nowa kolekcja w ofercie Ceramiki Paradyż

Bez względu na panujące trendy, zawsze chętnie aranżujemy wnętrza z wykorzystaniem naturalnych barw i materiałów. Ceramika Paradyż wprowadziła na rynek inspirowaną piaskowcem kolekcję Rockstone, która pomoże przenieść do domu piękno i harmonię natury.

Płytki Rockstone to propozycja dla osób, które cenią subtelną elegancję i przykładają wagę do detali. Delikatna stylistyka nowej kolekcji pozwoli zaaranżować strefę sprzyjającą relaksowi nie tylko w domu, ale również w pracy czy miejscu użyteczności publicznej. Odpowiednio zastosowane podświetlenie pomoże uwypuklić ciekawą strukturę płytek. Rockstone to idealne tło do wyeksponowania elementów aranżacji wykonanych z drewna lub jego imitacji, jak np. obudowa wanny, umywalki czy donicy.

Nowa kolekcja marki Paradyż, Rockstone, obejmuje płytki ścienne i podłogowe, które są dostępne w wersji matowej, polerowanej lub o wyraźnie zarysowanej strukturze oraz w dwóch formatach płytek podstawowych: 29,8 x 59,8 cm oraz 59,8 x 59,8 cm. Płytki występują w pięciu kolorach: Beige, Umbra, Atracite, Grys oraz Grafit, zaleca się stosowanie ich w łazience, salonie, holu i przedpokoju, na tarasie i balkonie oraz jako wykończenie elewacji i schodów. Kolekcję uzupełniają elementy dekoracyjne: mozaika w kształcie heksagonów, listwy mix paski oraz cokoły.

Ciekawostka: Płytki z kolekcji Rockstone został wyprodukowane w technologii kolorowania na sucho Freestile w podwójnym zasypie, którą Paradyż jako pierwsza firma w Europie wprowadziła do produkcji na skalę przemysłową.

Cena brutto płytek bazowych z kolekcji Rockstone 59,8 x 59,8 cm powierzchnia mat. to 92,25 zł/m2.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.