Jungle Collection - meble i dodatki od Miloo Home

Marka Miloo Home zadba o to, by w tym sezonie odpoczywało wam się wygodnie i... kolorowo. Nowa kolekcja mebli i akcesoriów w soczystych barwach sprawi, że poczujecie się jak w dżungli.

Od kilku sezonów panuje moda na zieleń - projektanci wnętrz wykorzystują go w aranżacjach na wiele różnych sposobów. Zbliżające się wielkimi krokami lato dodatkowo inspiruje do czerpania z jeszcze jednego gorącego trendu - tropików.

Utrzymana w tym duchu kolekcja Jungle sprzyja wypoczynkowi, jednocześnie inspirując do działania i dodając energii. Czy te dwa pojęcia wzajemnie się nie wykluczają? Nie - relaks ma nam przynieść regenerację sił - a tak kolorowe otoczenie będzie temu idealnie sprzyjać.

Mamy więc do dyspozycji wygodne sofy, fotele i pufy w odcieniach zieleni, żółci, pomarańczu oraz czerwieni, które przywodzą na myśl egzotyczną faunę i florę. W połączeniu z żywymi roślinami pomogą stworzyć w zaciszu twojego mieszkania tropikalny las. Wpadające późnym popołudniem do wnętrza promienie słońca podkreślą złote akcenty na dekoracyjnych tekstyliach, a złote stoliki będą dzięki nim jeszcze bardziej błyszczeć.

Intensywna kolorystyka została zestawiona z prostymi formami - przyjazne, geometryczne formy dodatkowo podnoszą komfort wypoczynku. W kolekcji, poza meblami, znajdziemy szeroką ofertę akcesoriów - tekstylia, wazony, misy, świeczniki oraz figurki - podkreślą one dodatkowo tropikalny charakter wnętrza.

Kolekcja Jungle dostępna jest w salonach Miloo Home na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym www.miloohome.pl.

Więcej o: