Veranda - nowa kolekcja Huty Szkła Kryształowego Julia

Lekka forma, nowoczesne szlify, a do tego kolory przywołujące na myśl napoje owocowe. Nowa propozycja Huty Szkła Kryształowego Julia, linia kryształowych naczyń Veranda, to idealna propozycja na eleganckie przyjęcie w ogrodzie.

Huta Szkła Kryształowego Julia proponuje na lato (i nie tylko) szkło stołowe w delikatnych kolorach - różu, słomkowej żółci i pastelowym błękicie. W nowej kolekcji znajdziemy kieliszki do wina, kieliszki do szampana oraz szklanki do long drinków i whisky. Cała linia utrzymana jest w typowym dla szkła kryształowego charakterze, ale jednocześnie ozdobiona nowoczesnym szlifierskim dekorem.

Wiosną i latem chętnie urządzamy przyjęcia na świeżym powietrzu. Ale stylowe wesela, spotkania z przyjaciółmi w ogrodzie, czy romantyczne tete-a-tete kojarzą nam się zwykle z bezbarwnym szkłem w tradycyjnym, gładkim wydaniu. Huta Julia zrywa z tym schematem i zachęca do większej swobody w aranżowaniu stołów na takie okazje. A kiedy przyjdzie jesień - a za nią zima, i będziemy zmuszeni przenieść spotkania towarzyskie pod dach, tym bardziej przyda nam się odrobina koloru.

Eleganckie szklanki i kieliszki to nie tylko naczynia na specjalne okazje. Czerpiemy przyjemność z obcowania z pięknymi przedmiotami nawet, jeśli nie zdajemy sobie z tego sprawy - dlaczego zatem nie mielibyśmy używać ich bez okazji, jednocześnie nadając nieco klasy spożywanym codziennie posiłkom? Poza tym zwykła lemoniada podana w takiej oprawie będzie smakowała o wiele lepiej!

Kolekcja Veranda to również zachęta do zabawy formą poprzez łączenie wzorów. Kieliszki i szklanki sprzedawane są w kompletach po 3 sztuki - z czego każda ma inny szlif. Otrzymujemy zatem gotową kompozycję, która ciekawie udekoruje nasz stół - lub będzie świetnym pomysłem na prezent.

Gdzie można nabyć te wyjątkowe naczynia? Będą dostępne od 30 lipca br. w sklepie internetowym oraz w sklepach firmowych Huty Szkła Kryształowego Julia.

Więcej o: