Katalog Black Red White pełen inspirujących wnętrz

Szukacie inspiracji do urządzenia mieszkania? A może chcecie jedynie lekko odświeżyć aranżację wnętrz w swoim domu? W obu przypadkach z pomocą przyjdzie najnowszy "Katalog rodzinnych wnętrz" na rok 2018/2019 od Black Red White.

Urządzanie wnętrz to ciekawe wyzwanie, ale czasem zdarza się, że przerasta nasze oczekiwania pod względem ilości decyzji, jakie musimy podjąć. Entuzjazm i zapał do pracy szybko ustępują miejsca kolejnym wątpliwościom zniechęcając do dalszych poszukiwań. Zamiast rezygnować, można zatrudnić projektanta - lub sięgnąć po gotowe inspiracje. Nowy katalog od Black Red White został przygotowany z myślą o wszystkich, którzy potrzebują pomocy w znalezieniu ładnych, funkcjonalnych mebli oraz ciekawych dodatków.

"Katalog rodzinnych wnętrz" na rok 2018/2019 to starannie opracowany przewodnik po trendach połączony z prezentacją bogatej oferty produktów tej znanej marki. Aby uczynić go bardziej przystępnym i przejrzystym, podzielono cały materiał na działy tematyczne skupiające się wokół poszczególnych pomieszczeń w domu. Mamy zatem wyodrębniony pokój dzienny, jadalnię, pokój młodzieżowy, miejsce do pracy, sypialnię, garderobę, przedpokój oraz oddzielną część poświęconą szafom.

W katalogu po raz pierwszy znalazły się też działy: pokój niemowlęcy oraz meble tapicerowane. Rodzice urządzający pierwszy pokój swoim maluchom znajdą tu kolekcje mebli dedykowanych najmłodszym, a w przypadku mebli wypoczynkowych - możliwość personalizacji przy pomocy 295 różnych materiałów obiciowych dostępnych w ofercie. Upatrzoną sofę czy fotele będzie można zatem nabyć w ulubionym kolorze oraz wykończeniu dopasowanym do naszych potrzeb. W katalogu znalazło się również kilka nowości prezentowanych przez Black Red White na tegorocznych targach Meble Polska w Poznaniu.

Same zdjęcia nie zawsze jednak wystarczą, aby pomóc w zaaranżowaniu wnętrza. "Katalog rodzinnych wnętrz" wzbogacono więc o dodatkowe treści - porady i wskazówki doświadczonych ekspertów współpracujących z marką. Swoją wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie dzielą się z czytelnikami: architekt Jacek Kolasiński, Ewa Mierzejewska – dziennikarka i autorka bloga ewaiwnetrze.pl, instagramerka Magda Tomkowicz, Karolina Zagrodzka – autorka bloga houseloves.com oraz Joanna Chybowska-Kaczmarek, Dyrektor ds. Zarządzania Produktem w Black Red White.

"Katalog rodzinnych wnętrz" to ponad 400 stron inspirujących podpowiedzi, które sprawią, że urządzanie mieszkania stanie się prostsze i o wiele przyjemniejsze.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.