AlmiDecor - znana marka w nowej odsłonie

Dobrze znana w branży wyposażenia wnętrz marka AlmiDecor przechodzi właśnie metamorfozę, która pozwoli jej na poszerzenie dotychczasowej oferty - a tym samym również grona odbiorców.

AlmiDecor od początku swojego istnienia stara się zaspokajać potrzeby klientów, którzy poszukują wysokiej jakości i wyjątkowego designu. Inspiruje do aranżowania wnętrz oferując różnorodność zarówno w zakresie mebli, jak i opraw oświetleniowych, dekoracyjnych tekstyliów oraz akcesoriów. Przy wsparciu nowego inwestora, Grupy Fargotex, marka położy większy nacisk na promowanie współczesnego wzornictwa poprzez współpracę z cenionymi na świecie firmami oraz rozwijanie własnych kolekcji.

Poza podążaniem za najnowszymi trendami i stałym wzbogacaniem oferty produktami z kategorii Premium, AlmiDecor zamierza również edukować swoich odbiorców w kwestii urządzania wnętrz. Temu m.in. ma służyć rozpoczęcie współpracy z cenioną polską artystką i projektantką, Dorotą Koziarą, której powierzono funkcję Dyrektora Artystycznego marki.

Nowa platforma handlowa i showroom w Warszawie

Od sierpnia 2017 roku funkcjonuje nowoczesna platforma internetowa AlmiDecor, która pozwala na szybkie i wygodne dokonywanie zakupów. Prosta i czytelna kategoryzacja produktów (z możliwością filtrowania), szczegółowe opisy produktowe, wygodny proces transakcyjny oraz dostosowanie do urządzeń mobilnych to cechy, które pozwoliły na dostosowanie serwisu do wysokich standardów e-commerce. Wkrótce zostanie on jednak odświeżony pod względem designu i zastosowanych rozwiązań, aby jeszcze bardziej uprzyjemnić nam zakupy.

Ponadto, we wrześniu 2018 roku, AlmiDecor otworzy pierwszy showroom w prestiżowej lokalizacji w centrum Warszawy. Znajdą tam coś dla siebie nie tylko klienci indywidualni, ale również komercyjni - zadba o to dział Contract, dedykowany architektom i projektantom wnętrz poszukującym wyposażenia do realizowanych przez siebie inwestycji.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.