Rozwiązania do biur poprawiające wydajność pracy

Nowoczesne, ładnie wyposażone biuro to nie tylko wizytówka firmy, ale również jeden z czynników, które wpływają na wydajność pracy. W estetycznym, przyjemnym dla oka otoczeniu czujemy się lepiej, a przez to nasza praca zyskuje na jakości. Marka Everspace przygotowała ciekawą ofertę oryginalnych rozwiązań do biur, które pomogą o tę jakość zadbać.

Drzemki w pracy?

Krótka drzemka w ciągu dnia nie rozleniwia - wręcz przeciwnie, pomaga zregenerować siły i pokonać pierwsze zmęczenie, które przeszkadza w koncentracji. Już 20 snu minut wystarczy, by poczuć wyraźną poprawę nastroju. Przy okazji zmniejsza się poziom stresu oraz ryzyko zachorowań na choroby układu sercowo-naczyniowego, a organizm wydziela adrenalinę i noradrenalinę, które stymulują pracę mózgu i pobudzają ciało.

Skoro zatem ta chwila relaksu potrafi zdziałać takie cuda, dlaczego nie wprowadzić go również w pracy? Pracodawcy w dużych firmach podchodzą do tej potrzeby z coraz większym zrozumieniem oferując swoim pracownikom udogodnienia mające wspomagać odpoczynek -  a tym samym dbałość o zdrowie. To właśnie z myślą o nich zostały stworzone meble wypoczynkowe - sofa Vank_Belong marki Vank oraz linia LinkUP od Nowy Styl Group, czyli fotele i szezlongi z ruchomą poduszką.

Kolorowa aranżacja biura

Zadbaliśmy już o odpoczynek i regenerację, teraz czas na kreatywność. Nic nie pobudzi jej tak, jak przebywanie w otoczeniu zaaranżowanym w oparciu o kreatywność innych osób. Co to oznacza w praktyce? Firmy powoli odchodzą od szarych, nijakich pomieszczeń wyposażonych tylko w podstawowe sprzęty. Wnętrza biurowe nabierają kolorów, a przebywający w nich ludzie - pozytywnej energii. Marka Everspace ma na swoim koncie wiele nietuzinkowych realizacji, w których ergonomia i nowoczesność idą w parze z wyjątkową estetyką i ponadprzeciętnym stylem. W takich projektach świetnie sprawdzają się panele akustyczne SELVA WALL oraz huśtawki od Bejot.

Cisza i spokój

Praca na otwartej przestrzeni, częste spotkania i konferencje - jak w takich warunkach zorganizować parę chwil spokoju na rozmowę telefoniczną lub pobycie sam na sam ze swoimi myślami? Idealnym rozwiązaniem będzie boks akustyczny Vank_Wall marki Vank - niezwykle praktyczny moduł o designerskiej formie, który będzie spełniał funkcje małego pomieszczenia, ale w razie potrzeby bez problemu da się go przenieść w inne miejsce. Z kolei system CAVE, czyli siedziska z wysokim oparciem przechodzącym w rodzaj częściowego zadaszenia, zadba o komfort podczas spotkania.

Więcej biurowych inspiracji na: www.everspace.pl.

Więcej o: