Modernizacja showroomu Grupy Nowy Styl w Monachium

Grupa Nowy Styl, producent mebli i gotowych rozwiązań do przestrzeni biurowych, posiada na rynku niemieckim kilka swoich showroomów. Jeden z nich niedawno przeszedł modernizację. Zajrzyjmy do środka!

Za wzór do stworzenia nowej aranżacji showroomu Grupy Nowy Styl w Monachium posłużyła koncepcja zastosowana we wnętrzach flagowego obiektu marki, który został oddany do użytku jesienią 2017 roku - Office Inspiration Center w Krakowie. Przestrzeń podzielono na trzy strefy: recepcyjną, pracy oraz warsztatową. Co o swoim pomyśle mówi sam twórca projektu?

Do pierwszej strefy trafiły wielokrotnie nagradzane za design pufy Tapa projektu Maca Stopy oraz fotele i szezlongi z linii LinkUP tego samego projektanta. Druga strefa to open space ze stanowiskami do pracy, gabinetem Play & Work oraz miejscami spotkań w formie systemów modułowych Hexa i Tepee. W ostatniej strefie prezentujemy głównie ofertę krzeseł biurowych, m.in. popularnych w Niemczech marek Rohde & Grahl oraz Grammer Office

– opisuje Sebastian Wiśniewski z Grupy Nowy Styl, projektant showroomu.

W monachijskim showroomie dodatkowo znalazły się: sala konferencyjna, gabinet (umeblowany systemem eRange) oraz pokój służący do pracy z wzornikami wykończeń. Przestrzeń została zaplanowana w taki sposób, by pracownicy mieli swobodny dostęp do wszystkich stref i mogli z nich bez przeszkód korzystać. Projekt zakładał również wykorzystanie w aranżacji sporej ilości żywej zieleni.

Showroomy Grupy Nowy Styl - a jest ich 28 w największych miastach europejskich i na Bliskim Wschodzie, służą jako miejsca spotkań przedstawicieli marki z klientami, warsztatów i prezentacji oraz szkoleń produktowych.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.