Mosiężne uchwyty meblowe od PAP DECO

Każde, nawet najbardziej neutralnie urządzone wnętrze, może zyskać swój indywidualny charakter - wystarczy wprowadzić do niego pewne wyjątkowe detale. Dobrym przykładem takich dekoracji, które mają nie tylko funkcje estetyczne, ale i użytkowe są dekoracyjne uchwyty meblowe. Oto przykłady detali, które warto mieć w swoich wnętrzach.

Tym, co dodaje smaczku każdemu wnętrzu są dekoracje, w tym wszelkiego rodzaju detale. Nie każdy przywiązuje do nich aż tak dużą wagę, nie doceniając ich mocy. Pomijanie elementów dekoracyjnych w aranżacji wnętrz jest jednak dużym błędem - to one nadają przestrzeni wyjątkowego charakteru. Co więcej, wprowadzając niektóre detale można tanim kosztem przeprowadzić niewielką metamorfozę wnętrza.

W dzisiejszych czasach, w których coraz popularniejsze staje się minimalistyczne podejście do życia, niezbyt często wprowadza się do wnętrz elementy pełniące tylko i wyłącznie funkcję dekoracyjną. Dobrze jest nadawać ją przedmiotom użytkowym, takim jak uchwyty do mebli. Obecnie znaleźć można wiele pięknych, ozdobnych i niepowtarzalnych uchwytów, które z jednej strony są funkcjonalne, a z drugiej wspaniale przyozdabiają każdą przestrzeń.

Dekoracyjne uchwyty meblowe dostępne są w ofertach wielu sklepów z wyposażeniem wnętrz. Jedną z firm, która je tworzy jest marka PAP DECO słynąca z dekoracji ściennych z mosiądzu, wytwarzanych tradycyjną metodą odlewniczą. W jej kolekcji ORGANIC znaleźć można sporo wyjątkowych uchwytów meblowych zainspirowanych naturą, w tym uchwyty w kształcie konika morskiego, rozgwiazdy i żółwia. Takie uchwyty, choć odważne i nie dla każdego, dodadzą charakteru meblom w salonie i sypialni, a jednocześnie zapewnią wygodny dostęp do szafek, szaf i szuflad.

Uchwyty meblowe z kolekcji Organic. 1. Beet - od 190 zł/szt. 2. Twig M - od 260 zł 3. Stone od 50 zł/szt. 4. Coral XL - od 480 złUchwyty meblowe z kolekcji Organic. 1. Beet - od 190 zł/szt. 2. Twig M - od 260 zł 3. Stone od 50 zł/szt. 4. Coral XL - od 480 zł PAP DECO

Uchwyty meblowe inspirowane naturą nie muszą przypaść do gustu każdemu. Ci, którzy wolą spokojniejsze wzory, powinni z kolei zainteresować się kolekcją MODERN. W jej ramach powstało 17 modeli szykownych uchwytów, idealnych do pomieszczeń urządzonych w bardziej eleganckim stylu.
Standardowo występują w wersjach patynowanych i szlifowanych.

Tego typu uchwyty meblowe są świetnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą, by ich wnętrze nie było nudne, ale jednocześnie wciąż pozostało dość neutralne. Ten efekt da się osiągnąć ze względu na minimalistyczne formy uchwytów.

Uchwyty meblowe z kolekcji Modern. 1. Under 2. Mr. P - od 135 zł 3. Hek 4. Alim - od 210 złUchwyty meblowe z kolekcji Modern. 1. Under 2. Mr. P - od 135 zł 3. Hek 4. Alim - od 210 zł PAP DECO

We wnętrzach klasycznych oraz tych urządzonych w stylu Art Deco potrzebne są uchwyty o podobnej stylistyce, które będą podkreślać wyjątkowy charakter wnętrza. Tego typu detale znaleźć można w kolekcji ART, w której skład wchodzi 31 wzorów uchwytów w wyjątkowych kształtach, np. w kształcie ręcznie rzeźbionej ludzkiej twarzy.

Uchwyty meblowe z kolekcji Art. 1. Deco - od 270 zł 2. HE - od 150 zł 3. Square M - od 140 zł 4. Moon S - od 190 złUchwyty meblowe z kolekcji Art. 1. Deco - od 270 zł 2. HE - od 150 zł 3. Square M - od 140 zł 4. Moon S - od 190 zł PAP DECO

Piękne uchwyty meblowe Pap Deco dostępne są na stronie internetowej producenta oraz w kilku showroomach w Warszawie, Krakowie, Gdyni i Wrocławiu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.