Album na zdjęcia - zachowaj najpiękniejsze wspomnienia

Album na zdjęcia pozwala nam zachować piękne wspomnienia i pamiątki. Obecnie większość fotografii przechowujemy w telefonie lub na dysku, jednak warto zadbać o to, aby miały one również swoje miejsce, do którego możemy zawsze zajrzeć i przypomnieć sobie radosne chwile, przeglądając karty wspomnień. Tradycyjna forma albumu na zdjęcia ma swoje niezaprzeczalne zalety - to wersja z nutką sentymentalizmu, do której warto się przekonać.

Albumy do zdjęć - jakie wybrać?

Album na zdjęcia pozwala w każdym momencie wrócić do chwil, które były dla nas ważne. Wydrukowane i elegancko oprawione fotografie mają zupełnie inną wartość niż te, które przechowujemy dysku. W dzisiejszym zabieganym świecie warto szczególnie zadbać o to, co dla nas ważne - zachowajmy dobre wspomnienia na dłużej. Wystarczy wybrać album na zdjęcia - przekrój możliwości jest naprawdę duży. Możemy zdecydować się na standardową formę, która pozwoli nam dowolnie zmieniać układ fotografii. Dobrym pomysłem może okazać się również album na zdjęcia wklejane, który będzie od nas wymagał odrobiny czasu, poświęconego na przyklejenie fotografii, jednak pamiętajmy o tym, że porządkowanie zdjęć to także dobra zabawa! Warto przekonać do tego pomysłu bliskie nam osoby - wspólne wspomnienia szybko do nas powrócą.

Album na zdjęcia wklejane - urok starych fotografii

Album na zdjęcia wklejane to bardzo stylowy sposób na przechowywanie zdjęć oraz oryginalny prezent urodzinowy, ślubny czy komunijny. Warto włożyć trochę trudu i przygotować księgę wspomnień, którą będziemy mogli pokazać rodzinie czy znajomym. Wybierzmy album na zdjęcia z papierem wysokiej jakości, który pozwoli naszym fotografiom przetrwać długie lata. Na pewno każdy z nas miał w swoich rękach choć raz taką pamiątkę rodzinną o niepowtarzalnym uroku. To przedmiot, którego wartość jedynie rośnie z biegiem czasu. Trudno się dziwić, że jest to chętnie wybierany prezent - zawsze warto wręczyć coś, co przetrwa próbę czasu. Możemy także zdecydować się na personalizowany album na zdjęcia - na jego okładce pojawi się wówczas imię obdarowywanej osoby lub dowolny napis, pozwalający uwiecznić okazję, która była powodem wręczenia upominku.

Personalizowany album na zdjęciaPersonalizowany album na zdjęcia Fot. eight.pl

Album na zdjęcia 10x15 - jaką oprawę wybrać?

Wybierając album na zdjęcia zawsze staramy się znaleźć jak najciekawszą okładkę. Oprawa jest szczególnie ważna, gdy księga ma być prezentem na konkretną okazję. Uniwersalnym rozwiązaniem będzie zawsze album na zdjęcia ze skórzaną okładką - to bardzo elegancki prezent, który możemy wręczyć niemal na każda okazję. Jeśli szukamy czegoś bardziej oryginalnego, trafionym pomysłem może okazać się wspominany już album personalizowany, który sprawi, że nasz prezent będzie naprawdę wyjątkowy. Możemy także wybrać neutralną, jednokolorową okładkę, którą samodzielnie ozdobimy - ręcznie wykonana dekoracja ma zawsze dużą wartość - jest to upominek od serca.

Album na zdjęcia Empik - Kolekcja Ślubna

Album na zdjęcia z serii ślubnej Empiku to bardzo praktyczny i urokliwy prezent dla państwa młodych, który przyda się, gdy tylko fotografie z uroczystości zostaną wywołane. Tradycyjna forma do wklejenia z pergaminowymi przekładkami oraz ciekawa okładka z okienkiem, w którym para będzie mogła umieścić swoje zdjęcie sprawiają, że jest to wymarzony prezent dla nowożeńców. Ciekawe połączenie kolorystyczne ze złotem lub srebrem nadaje okładce elegancki i oryginalny wygląd, która nie wygląda jak typowy, ślubny prezent, który możemy znaleźć w każdym sklepie. Do wyboru mamy wzór w kropki lub paski albo w urocze baloniki. Każda wersja tego albumu na zdjęcia sprawdzi się bardzo dobrze jako prezent ślubny.

Album na zdjęcia - Kolekcja ŚlubnaAlbum na zdjęcia - Kolekcja Ślubna Fot. Empik

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.