Tablica magnetyczna - praktyczne rozwiązanie dla zapominalskich

Tablica magnetyczna to praktyczne i miłe dla oka rozwiązanie, które pomoże nam zadbać o aktualne sprawy. Dzięki niej opłacimy w porę rachunki, przypomnimy naszym współlokatorom o bieżących zakupach, stworzymy mapę myśli, która pozwoli nam podjąć dobrą decyzję. Tablica magnetyczna może być wykonana z różnych materiałów. Poznajcie nasze propozycje, które pomogą uporządkować codzienność.

Tablica kredowo magnetyczna - samoprzylepna czy usztywniona?

Tablica kredowo magnetyczna to świetny sposób na tworzenie praktycznych notatek dla siebie, dla naszych domowników czy też współpracowników. Natłok codziennych obowiązków sprawia, że trudno jest pamiętać o wszystkim, a zapisywanie każdej informacji w telefonie bywa męczące. Tablica magnetyczna ułatwi nam przekazywanie krótkich informacji. To przydatny element, który sprawdzi się w każdym pomieszczeniu. W kuchni - posłuży jako miejsce do spisywania przepisów. W przedpokoju - przypomni o tym, co zabrać przed wyjściem z domu, a w sypialni - stworzy przestrzeń dla miłych wspomnieć - zdjęć, pocztówek. Tablica kredowo magnetyczna może mieć postać samoprzylepną lub usztywnioną formę z pcv. Pierwsza z nich to świetny sposób na stworzenie efektownej i praktycznej dekoracji w ciągu zaledwie kilku minut. Zabawne, niebanalne kształty tablic magnetycznych wprowadzą ciekawy element do aranżacji wnętrza. Chmurki, przypominające elementy z kreskówek, sylwety zwierząt czy kształt mapy to tylko niektóre propozycje. Jeśli ściana pomalowana jest farbą lateksową o śliskiej powierzchni, może ona utrudniać przyczepność. W takim wypadku lepszym rozwiązaniem będzie zakup tablicy kredowo magnetycznej o sztywnym podłożu. Wybierzmy taką tablicę magnetyczną, na której będziemy mogli zarówno pisać, jak również zostawiać zostawiać przypięte notatki.

Tablica magnetyczna suchościeralna - do domu i do biura

Efektowna i praktyczna tablica magnetyczna suchościeralna to świetne rozwiązanie, które sprawdzi się zarówno w domu, jak i w biurze. Może mieć powierzchnię matową lub błyszczącą. Tablica magnetyczna w postaci połyskującej tafli szkła będzie wyglądać bardzo elegancko i estetycznie w każdym pomieszczeniu. Co istotne, kolorowe kwadraty i prostokąty będę pełnić funkcję zarówno dekoracyjną, jak i estetyczną. Tego typu tablica magnetyczna wymaga użycia specjalnych markerów suchościeralnych oraz mocnych magnesów - często możemy otrzymać je w zestawie.

Tablice magnetyczne suchościeralne wyglądają jak obrazy abstrakcyjne. To dekoracyjne i praktyczne rozwiązanieTablice magnetyczne suchościeralne wyglądają jak obrazy abstrakcyjne. To dekoracyjne i praktyczne rozwiązanie Fot. dobiura.com

Tablica magnetyczna dla dzieci - kreatywność górą!

Dzieci uwielbiają tablice magnetyczne. Te estetyczne, dekoracyjne elementy pokoju pozwalają jednocześnie rozwijać kreatywność maluchów. Dziecko może tworzyć na nich własne prace lub powiesić na tablicy magnetycznej wykonane na papierze rysunki. To świetny sposób na zorganizowanie mini wystawy. Nasza pociecha na pewno poczuje się doceniona, jeśli pozwolimy jej zaprezentować własnoręcznie wykonane prace. Decydując się na tablicę magnetyczną w formie naklejki, możemy wybrać dowolny kształt - ulubione zwierzątko, autko, rakietę albo mapę, która pomoże nam zorganizować domowe lekcje geografii. tablica magnetyczna to także świetny sposób dla zapominalskich dzieciaków. Będą mogły zapisać na niej wszelkie ważne informacje oraz daty, o których powinny pamiętać.

Tablica magnetyczna Ikea - wybierz najlepszą dla twoich potrzeb

W ofercie marki Ikea znajdziemy zróżnicowane propozycje tablic ogłoszeniowych, w tym tablic magnetycznych. Warto zastanowić się, która z nich będzie dla nas najbardziej praktyczna. Możemy wybrać tablicę magnetyczną do pisania lub taką, która służy wyłącznie do przypięcia karteczek za pomocą specjalnych magnesów. Niektóre tablice magnetyczne Ikea, takie jak model do pisania LUNS, są wyposażone w praktyczne haczyki, które zapewnią stałe miejsce na przechowywanie kluczy. Model SKURAR, przypominający ażurową serwetkę, stworzy urokliwą dekorację każdego pomieszczenia. Możemy także dokupić efektowne, błyszczące magnesy w kolorze różowym, kremowym i czarnym.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.