Pięć prostych rzeczy, dzięki którym twój balkon będzie piękniejszy

Masz mały balkon i nie wiesz, jak go urządzić? Wybraliśmy pięć prostych rzeczy, dzięki którym będziesz chciał spędzać na nim więcej czasu! Stworzą miłą atmosferę i sprawią, że przestrzeń będzie dużo przyjemniejsza. Oto nasze hity!
autor
open-image
Nawet niewielki balkon może stać się oazą letniego wypoczynku. Wystarczy kilka elementów, by pięknie go urządzić! Postaw na naturalną, relaksującą kolorystykę i efektowne rozwiązania. W rogu zawieś huśtawkę, na podłodze połóż miękki dywanik, a całość udekoruj donicą z roślinami. Nie zapomnij również o światełkach tworzących miły nastrój!
  • Idealny wypoczynek

   SPRINGOS Huśtawka ogrodowa z frędzlami
   Kto powiedział, że huśtawka to atrakcja tylko dla dzieci? Powieś ją na balkonie i ciesz się idealnym wypoczynkiem. Sznurkowa konstrukcja jest lekka i nie obciąży optycznie małej przestrzeni.
   Modny styl boho! Sprawdź cenę!
  • Trochę zieleni

   Dywanik 50 x 80 cm
   Wymiana podłogi na balkonie to duża inwestycja, za to położenie miłego dywaniku to niewielki wydatek! Dywanik wprowadzi też na balkon trochę zieleni.
   Kosztuje mniej niż 15 zł! Sprawdź cenę!
  • Dom dla roślin

   Donica STAHL
   Odkryj w sobie duszę ogrodnika! Na balkonie rośliny grają pierwsze skrzypce, ale trzeba je odpowiednio wyeksponować. Zainwestuj w efektowną donicę na nóżkach.
   Drewno akacjowe i beton - nowoczesne połączenie! Sprawdź cenę!
  • Dobry nastrój

   Lampki LED Cotton balls
   Nic tak nie tworzy dobrego nastroju w pomieszczeniu jak punkty świetlne. Na balkonie najlepiej sprawdzą się cotton balls - są subtelne i starczą na długo.
   Naturalne kolory - pasują do wszystkiego! Sprawdź cenę!
  • Na filiżankę kawy

   Stolik Nardi
   Na balkonie (nawet tym najmniejszym!) nie może zabraknąć stolika. Postawisz na nim filiżankę kawy albo lemoniadę. Najlepiej wybrać model na jednej nodze - optycznie zajmuje mniej miejsca.
   Dostępne różne kolory! Sprawdź cenę!
autor

Od redakcji

Prezentowane powyżej treści i produkty są niezależnym wyborem redakcji serwisu. W powyższym tekście umieszczone zostały linki promocyjne naszych Partnerów. Klikając w nie, wspierasz naszą działalność.

Więcej o: