Napisy na ścianę - dekoracja z pomysłem

Napisy na ścianę to pomysłowa i efektowna dekoracja. Każdy z nas ma ulubione cytaty, powiedzenia albo pojedyncze słowa, które kojarzą się z czymś przyjemnym. Napisy na ścianę skutecznie poprawią nam humor w deszczowy dzień, przypomną o tym, co ważne, gdy brakuje nam motywacji. Dodatkowo, świetnie prezentują się w nowoczesnych aranżacjach. Jakie napisy na ścianę warto wybrać? Podpowiadamy!

Naklejki na ścianę napisy - wnętrze z osobowością

Napisy na ścianę to dekoracja, w której możemy zawrzeć cząstkę siebie. Nie bez powodu mówi się, że słowa mają moc. Ulubione sentencje dodają energii i sprawiają, że zaczynamy dzień z uśmiechem. Sklepy internetowe proponują nam napisy na ścianę w różnej formie, m.in. w postaci naklejek. Możemy zdecydować się na konkretne zdanie lub zakupić literki, z których ułożymy naszą własną kompozycję słowną. Warto dobrze przemyśleć krój litery. Na przykład do pokoju dziennego czy sypialni w stylu glamour pasować będzie nieco bardziej dekoracyjny styl pisma. Prosty krój najlepiej sprawdzi się we wnętrzu minimalistycznym - nawiąże do surowych form mebli.

Efektowne napisy na ścianę 3d

Napisy na ścianę 3d to dekoracja, która potrafi przykuć uwagę. Wybierając taką formę liter, możemy zdecydować się nawet na jeden napis - na pewno nie zostanie niezauważony. Warto na początku zdecydować, jaki efekt chcemy osiągnąć. Czarne litery na białej ścianie stworzą kontrastowe połączenie z charakterem. Napisy na ścianę 3d w delikatnym, pastelowym odcieniu będą się prezentować subtelnie i romantycznie. Błyszczące, srebrne litery wprowadzą nutkę futuryzmu do naszego wnętrza - sprawdzą się we wnętrzach nowoczesnych. Złote, będą eleganckim uzupełnieniem klasycznie urządzonych pomieszczeń. 

Napisy na ścianę po polsku - stwórz domową listę zasad

Napisy na ścianę po polsku ułatwią nam wprowadzenie pewnych zasad do naszego domu. Warto zawrzeć w nich wskazówki, które pomogą osiągnąć harmonię w naszej małej wspólnocie. Takie napisy na ścianę mogą być przydatne na przykład wtedy, gdy dzielimy wspólną przestrzeń z innymi lokatorami. Sprawdzą się także w każdym domu rodzinnym - to świetna lekcja dla naszych dzieci, która może przynieść znacznie lepsze rezultaty niż codzienne upominanie. Napisy na ścianę z przesłaniem przypomną o tym, co ważne, gdy jesteśmy zabiegani. Warto mieć je na oku!

Napisy na ścianę - domowa lista zasadNapisy na ścianę - domowa lista zasad Fot. naklejkomania.eu

Drewniane napisy na ścianę do pokoju dziecka

Napisy na ścianę w drewnianym wydaniu doskonale pasują do wnętrz, w których królują naturalne materiały, miękkie tkaniny i stonowana kolorystyka. Często w te sposób urządzamy pokój dziecka, chcąc zapewnić mu jak największy komfort. Drewniane napisy na ścianę stworzą zgrany duet z bielą, pastelami, szarościami czy zielenią. Możemy umieścić literki w naturalnym odcieniu drewna tuż nad łóżeczkiem dziecka lub w kąciku zabaw przedszkolaka. Na pewną sprawią mu ogromną frajdę!

Napisy na ścianę z imieniem dzieckaNapisy na ścianę z imieniem dziecka Fot. decobazaar.com, Drewniane dodatki

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.