Ślub w stylu boho: dekoracyjne dodatki, o których nie można zapomnieć

Moda na styl boho panuje już od kilku lat. Zauważyć można to zarówno w trendach modowych, jak i wnętrzarskich. Obie dziedziny łączą się natomiast w tematyce ślubnej. Nie da się bowiem ukryć, że śluby w stylu boho są teraz wyjątkowo na czasie. Ich organizacja wiąże się przede wszystkim z zadbaniem o konkretną stylistykę nie tylko w kwiestii ubioru pary młodej, ale i wystroju sali weselnej.

Ślub w stylu Boho powinien charakteryzować się niezwykle romantyczną scenerią, w której perfekcyjnie przygotowane dodatki, w tym łapacze snów, sezonowe kwiaty, pastelowe wianki oraz lampiony, podkreślą wyjątkową i niepowtarzalną atmosferę tej cudownej, podniosłej chwili.

Aby ślub nabrał charakteru boho, trzeba zadbać o wprowadzenie tego klimatu w każdym, nawet najdrobniejszym szczególe. Stylowe dekoracje powinny znaleźć się wszędzie, także na stołach gości i pary młodej. Poza ozdobami, zwrócić uwagę warto także na estetykę zastawy stołowej i zdecydować się na taką, która doskonale współgrać będzie z sielskim motywem przewodnim imprezy.

W tym bajecznym anturażu doskonale zaprezentuje się elegancki serwis SENTIMENT marki Fyrklövern, zaprojektowany przez skandynawskiego projektanta na specjalne okazje.

Kolekcja SENTIMENT - zastawa na romantyczną okazję

Przykładem zastawy, która idealnie sprawdzi się podczas wesela w stylu boho, jest elegancki serwis SENTIMENT stworzony przez skandynawską markę Fyrklovern. Ten zestaw zainspirowany jest wspomnieniami z dzieciństwa projektanta Micaela Bindefelda, a konkretnie do odbytych przez niego podróży i ręcznie malowanej porcelany jego babci.

Motywem przewodnim serwisu SENTIMENT jest powrót do natury oraz hołd dla stylu "slow life", który aktualnie jest bardzo ważnym trendem. Kolekcję charakteryzuje minimalizm, naturalne tworzywo, spokój oraz wszystko, co kojarzy się z równowagą i wolnym, spokojnym tempem życia. Poszczególne elementy zastawy zdobione są wizerunkiem piwonii, niezapominajek oraz maków i zachowane są w biało-niebieskiej tonacji.

Z powodzeniem można powiedzieć, że linia SENTIMENT to porcelana ponadczasowa, którą można wykorzystać na wiele okazji, w tym również jako ślubną zastawę stołową. To idealna propozycja, która uświetni tę romantyczną i niepowtarzalną okazję. Szczególnie pięknie wyglądać będzie na stołach ustawionych w oranżerii lub w ogrodzie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.