Spersonalizowane tapety i wykładziny

Wykładziny wykonywane na zamówienie to niepowtarzalna, spersonalizowana ozdoba podłóg i ścian. Na ten wybór coraz częściej decydują się hotele i właściciele budynków biurowych, rezygnując z neutralnych, mało ciekawych wzorów, które do niedawna zdobiły większość tego typu budynków. Wyjątkowo ciekawe propozycję oferuje firma Newmor, która zachęca do realizacji dowolnego projektu. To z całą pewnością wyższy poziom dekoracji.

Wymarzony wzór na specjalne życzenie

Dziś większość z nas próbuje się wyróżnić. Chcemy rozwijać indywidualne upodobania i pokazywać je światu. Tendencja ta dotyczy zarówno wyglądu, stylu ubierania, jak również przestrzeni domów czy biur. Odpowiedzią na tę potrzebę oryginalności jest technologia cyfrowa, która pozwala na stworzenie dowolnego nadruku niemal na każdym możliwym materiale. Dzięki takim rozwiązaniom możemy mieć pewność, że zaprojektowany przez nas wzór jest w 100 % unikatowy i nie spotkamy go w żadnym innym miejscu. W ten sposób możemy wyróżnić siebie, a także swoją firmę czy lokal usługowy, który z pewnością utkwi w pamięci klientom.

Tapeta w najlepszym stylu

Dobrze dobrana tapeta może nadać wnętrzu określony charakter. Możliwości technologii digital printing, oferowane przez firmę Newmor są niemal nieograniczone. Dzięki nim stworzymy aranżację w stylu skandynawskim, klasycznym, pałacowym, nawiążemy do wzorów z lat 60. i 70. Właściwości tapety, dedykowane wnętrzom komercyjnym zapewniają ich nieprzeciętną trwałość, odporność na działanie promieni UV oraz na czynniki zewnętrze. Tapeta może wyróżnić się nie tylko wzorem, ale także strukturą, np. imitującą płótno malarskie, metalicznej, tkanej czy zupełnie gładkiej. Zamówienie realizowane jest dopiero po wykonaniu próby wydruku na wybranym materiale. Mamy również możliwość skorzystania z usług doradcy Newmor, który pomoże nam zrealizować jak najlepiej naszą wizję, w oparciu o możliwości, jakie daje technologia druku, a także w zgodzie z najnowszymi trendami.

Wykładzina na miarę naszych potrzeb

Decydując się na wybór wykładziny do przestrzeni komercyjnej, warto wziąć pod uwagę wyroby z PCV, które charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością. Wykładziny Absolute mają podwyższone parametry trwałości (klasa 33), doskonale zdają egzamin w miejscach intensywnego ruchu. Są odporne na ścieranie i blaknięcie kolorów. Na zaprojektowanej przez nas tkaninie możemy nadrukować dowolny wzór, który będzie idealnie współgrał z identyfikacją wizualną naszej firmy. Wysokociśnieniowy system wykona dla nas nadruk w doskonałej jakości, precyzyjnie odwzorowujący kształty i kolory.

Więcej o: