Pokój DJ-a

Kolekcja mebli DJ Metalik dedykowana jest nastolatkom. Jest prosta, nowoczesna, a swoją stylistyką nawiązuje do skrzyń, w których przewozi się sprzęt muzyczny.

W muzycznym klimacie

DJ Metalik - najnowsza kolekcja mebli Vox inspirowana jest stylem muzycznym. Aluminiowe, prążkowane profile i chromowane okucia jako element dekoracyjny, to wyraźne odwołanie do skrzyń używanych podczas przewożenia sprzętu w trasach koncertowych. Ciemnobrązowa kolorystyka frontów oraz dyskretne kobaltowe światło w szklanych półkach dodatkowo podkreślają estradowy charakter kolekcji. Ambasadorem kolekcji DJ Metalik jest Katarzyna Nowicka - Novika, jedna z najaktywniejszych postaci klubowej sceny muzycznej. Kolekcja DJ Metalik zaprojektowana została przez Mariusza Małeckiego Zibena, skierowana jest do młodzieży.

Miksowanie

Cechą charakterystyczną kolekcji jest jej modułowość. Poszczególne bryły można swobodnie zestawiać, miksować. Posiadają specjalne gumowe nóżki, które gwarantują stabilność, a także nie uszkadzają powierzchni ramy. Małe, kwadratowe szafki tzw. "kostki" stojące obok siebie odpowiadają szerokością regałowi, czy komodzie, dlatego można je umieścić w dowolnym miejscu zestawu. Kilka wybranych brył występuje w dwóch kolorach - oprócz ciemnobrązowego także w jaskrawo czerwonym. Daje to wyjątkowe możliwości aranżacji i odpowiada najnowszym trendom w modzie, które prezentują czerwień jako kolor sezonu. Tworząc kolekcję skierowaną do młodzieży pomyślano o nowoczesnym designie, modnej kolorystyce, funkcjonalności, a także bezpieczeństwie. Chromowane, zaokrąglone narożniki brył mebli, wysokiej jakości laminaty, stabilne nóżki, wytrzymałe zawiasy prowadnice szuflad zapewnią komfortowe użytkowanie wymagających, młodych odbiorców.

Dodatki

Nowej kolekcji towarzyszy hasło: "DJ Metalik wzmacnia klimat" i nie jest to przypadek. W projekcie pojawiło się wiele atrakcyjnych gadżetów, które podkreślają indywidualny charakter aranżowanego wnętrza. Półki w regałach mebli zrobione zostały z hartowanego szkła, doskonale rozpraszają diodowe światło w kobaltowym kolorze przywołując klubowe klimaty. Dużą wagę przypisano także artykułom dekoracyjnym zaprojektowanym specjalnie do tej kolekcji przez Martę Skrzypczyńską-Starkowską. Są to m.in. grafiki w muzycznym stylu, podkładki na biurko, naklejki, które można wielokrotnie przyklejać na ścianę lub front mebli, tekturowe kartony, ramki do zdjęć, lampki nocne oraz lampy stojące z oryginalnymi abażurami. Więcej informacji na stronie kolekcji?

Więcej o: