Stylowe retro - lodówki

Fantastyczna propozycja dla miłośników pięknych przedmiotów

Coraz częściej pozornie zwyczajne produkty (sprzęt rtv, agd czy sportowy) zaczynają wychodzić poza typowe standardy i dzięki pracy projektantów stają się nie tylko funkcjonalne ale także piękne, umilając nam codzienne życie. Jednym z przykładów tego zjawiska jest nowa kolekcja lodówek ARDO Vintage. Linia nawiązuje do tak modnej obecnie stylistyki rodem z lat 50-tych i 60-tych.

Linia Vintage składa się z trzech kolekcji: Classic, Paint i Onlyou.

Classic - dostępny w trzech kolorach (białym, beżowym i srebrnym) jest przeznaczonych dla osób, które gustują w rozwiązaniach klasycznych.

Paint (ang. kolor) - jest dla odważnych poszukiwaczy innowacyjnych rozwiązań przy aranżacji wnętrz. Linia ta jest dostępna w 13 kolorach - od pudrowego różu, przez intensywną czerwień po soczystą limonkę.

Fot. ARDO

I na koniec coś zupełnie specjalnego: Onlyou - jej wygląd możemy zaprojektować sami, wybierając ulubione zdjęcie z wakacji, portret ukochanej osoby lub jakikolwiek inny motyw wizualny. W zaprojektowaniu takiej lodówki pomoże łatwa w obsłudze aplikacja komputerowa, dostępna na stronie http://www.ardovintage.pl/

To nam się podoba!

Więcej o: