Piękne i funkcjonalne miejsce do pracy

Na początku krzesło i stół. Na stole zazwyczaj komputer, pojemnik na długopisy, kalendarz. W aranżacji miejsca do pracy niektórzy cenić sobie będą wygodę i funkcjonalność. Inni są w stanie przedłożyć nad te wartości piękno przedmiotu czy jego wartość artystyczną.

Krzesło Tulip Eero Saarinena tworzy harmonijne i naturalne połączenie razem z drewnianym stołem o lekkiej konstrukcji.

To samo biurko tym razem z krzesłem Thoneta w delikatnej, kobiecej aranżacji.

Ligne Rosset

Sekretarzyk Hyannis Port Erica Jourdana dla Ligne Rosset . Dobry pomysł dla osób dysponujących małą ilością miejsca.

standart

Zestawienie dla lubiących klasykę. Krzesło Standart Jeana Prouvé zestawione z biurkiem nawiązującym swym kształtem do mebli art deco, z kolekcji Ralph Lauren Home .

navy

Nowoczesne zestawienie. Mobilne biurko Go - cart , z przyczepionymi do nóg kółkami, z których dwa można zablokować, aby je unieruchomić. Krzesło 1951 pierwotnie zaprojektowane zostało przez Emeco dla marynarki wojennej USA.

gehry

Dwa projekty odwołujące się swymi kształtami do linii zastanych w naturze. Blat biurka Wawe wykonany został z jednego kawałka wygiętej sklejki, wspartego na metalowym stelażu. Wiggle chair Franka Gehry to krzesło wykonane z tektury - już właściwie stadium między rzeźbą a przedmiotem użytkowym.

nelson desk

Klasyka lat 50 - tych: biurko swag leg George'a Nelsona z 1958 roku oraz plastikowe krzesło DAR (dining armchair rod) projektu Charles'a i Ray Eames z nogami o kształcie wieży Eiffla, z lat 1948-50.

rashid chair

Na tle czarnej ściany blat biurka wydaje się być prawie niewidoczny, natomiast jego narożne nogi NIC (Habitat) tworzą oprawę dla białego krzesła Poly projektu Karima Rashida.

minimalnie

Elegancki minimalizm, nic do dodania!

Marta Kołacz

Więcej o: