Och, Oggi!

Graficzny  deseń,  zdecydowany  kolor,  ciekawa forma i zastosowanie drewna nie  pozwala przejść  koło Miyo obojętnie.

Ostatnio dużo pisaliśmy o wzorach na ścianach, tapetach, fototapetach , naklejkach .  Dziś prezentujemy  wam  obecne  już  od  ponad roku  na  polskim  rynku meble  Miyo  Macieja  Karpiaka,  zaprojektowane  dla  OGGI . Miyo to system, w którym podstawowym elementem jest komoda w trzech rozmiarach. To ją w zależności od potrzeb połączyć można z systemem nadstawek, półek czy regałem. Rozmaitość elementów sprawia, że możemy dostosować wygląd mebla do pomieszczenia, w zależności od jego wielkości lub funkcji, którą ma spełniać. Mebel nawiązujący swym kształtem do stylistyki lat 50 - tych, jest również bardzo nowoczesny dzięki zastosowaniu frontu z wzorzystego szkła, o motywie przypominającym wycinankę.

Już na pierwszy rzut oka widoczna jest tu dbałość o szczegóły. Fronty szafek zamiast tradycyjnych uchwytów posiadają system ''push'' - drzwiczki otwierają się, jeśli delikatnie je przyciśniemy.

''OGGI  jest  efektem  poszukiwania  harmonii  pomiędzy  nowoczesnym  wzornictwem,  funkcjonalnością  i  przystępną  ceną.''  -  mówi  Izabela  Nalewska - Koper  kierująca  projektem  OGGI  -  ''Niezwykły talent naszego  głównego  projektanta  przyczynił  się  do  stworzenia  wyjątkowego  stylu  OGGI,  który  zdumiewa  pomysłami  wymykając  się  sztampie  i  meblowej  nudzie.''

W kolekcji znajdziemy również  wykonane  z  sukna dywany, w których wykorzystano ten sam motyw  zdobniczy. 

Ceny  zestawu  MIYO  w  zależności  od  wybranej  opcji - od  1899  zł  do  3399 zł, dostępne  w  salonach meblowych  na  terenie  całej  Polski.

Marta Kołacz 

Więcej o: