Kanapa zmienną jest

Kolekcja sof BIBIK zaprojektowana przez Renatę Kalarus dla polskiej firmy NOTI to propozycja dająca nam duże możliwości wyboru.

Stworzona została z myślą o osobach kreatywnych, lubiących różnorodność we wnętrzach. Motywem przewodnim kolekcji jest charakterystyczny sposób w jaki oparcia obejmują siedzisko. Modele różnią się między sobą sposobem ułożenia podłokietników, opcją wysuwanych jednolitych lub dzielonych poduszek siedziskowych.

fot. Noti

Bogactwo wariantów ułożenia podłokietników-spinaczy względem siedzisk pozwala na tworzenie "klasycznych" kanap domowych (BIBIK CLASSIC), tapczanów (BIBIK SIMPLE), miejsc sypialnianych (BIBIK LOFT) i mebli do poczekalni, wnętrz hotelowych.

Ciekawe rozwiązanie poduszek oparciowych pozwala nie tylko na wygodne oparcie pleców, ale umożliwia również zmniejszenie lub zwiększenie głębokości siedzisk. Opcja wysuwanych siedzisk zapewnia również dodatkowe miejsce do spania dla gości.

BIBIK SIMPLE to najprostszy, pozbawiony podłokietników model z kolekcji. BIBIK CLASSIC to model wzbogacony o podłokietniki. Najciekawszy model BIBIK LOFT nagrodzony godłem Prodeco 2006, przyznawanym przez polską edycję Elle Decoration, to sofa i łóżko w jednym, zaprojektowana z myślą o dużych przestrzeniach. Jest to mebel wielofunkcyjny, z obszernym siedziskiem i przesuwanymi podłokietnikam, umożliwiającymi ciekawe rozwiązania. W zależności od potrzeb może przeistoczyć się z imprezowego siedziska w wygodne miejsce do spania. W pozycji wyjściowej może na niej usiąść kilka osób ze wszystkich możliwych stron. Odsunięcia krótszego oparcia odsłania drewnianą półkę i zmienia układ do siedzenia. Przemieszczenie drugiego spinacza oparciowego zamienia ten mebel w wielką, wygodną sypialnię.

Marta Kołacz

Więcej o:
Copyright © Agora SA