Łazienka z dziecięcych marzeń

Co zrobić aby łazienka była przyjazna dla dziecka?

Fot. coram.pl Fot. coram.pl

Aby zmienić łazienkę, nie trzeba zmieniać glazury czy malować ściany - wystarczą dodatki. Jeśli chcesz, żeby łazienka podobała się dziecku i była estetyczna, ciekawym pomysłem są kolorowe zasłonki prysznicowe i miękkie dywaniki. Firma Sealskin proponuje do dziecięcych łazienek kolekcje: Sebastian, Princess i Duckling.

Fot. coram.pl

Fot. coram.pl

Fot. coram.pl

Fot. coram.pl

Jeśli zawiesimy zasłonę prysznicową w kolorowe rybki, nasza łazienka zmieni swoje oblicze. Z łazienki dla dorosłych przeobrazi się w dziecięcy pokój kąpielowy. Do wyboru są również akcesoria łazienkowe z motywem rybek - pojemnik na szczotki, kubek do mycia zębów, dozownik mydła w płynie i mydelniczka. Całości dopełni miły, miękki dywanik łazienkowy w kształcie rybki. Do wyboru są trzy kolory: niebieski, czerwony i zielony.

Fot. coram.pl

Fot. coram.pl

Fot. coram.pl

Fot. coram.pl

Małe dziewczynki uwielbiają bajki o księżniczkach. Teraz nic nie stoi na przeszkodzie, by mogły się nimi poczuć we własnej łazience. Firma Sealskin stworzyła zestaw łazienkowych tekstyliów o nazwie Princess - zasłonkę prysznicową i dywanik, z których spogląda na nas urocza, uśmiechnięta księżniczka.

Fot. coram.pl

Fot. coram.pl

Fot. coram.pl

Fot. coram.pl

Chyba wszyscy znamy żółtą kaczuszkę - najbardziej popularną dziecięcą zabawkę do kąpieli. W skład serii Duckling wchodzi zasłona prysznicowa z nadrukiem żółtej kaczuszki, dwa rodzaje dywaników łazienkowych (z motywem oraz w kształcie kaczki), a także rękawica kąpielowa, zagłówek do wanny, szlafrok (w rozmiarach dla dzieci do 2 lat, od 2-4 i od 4-6 lat) oraz zestaw łazienkowych puzzli. Ideę kolekcji dodatków Duckling dobrze oddaje jej nazwa - Wash&Play.

[mpo]

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.