Bardzo kobiece dodatki

Kredki do oczu, mascara, pędzel kosmetyczny, biżuteria - to akcesoria, które każda kobieta chciałaby mieć w łazience zawsze pod ręką. Pomyślała o tym firma Geesa tworząc kolekcję dodatków łazienkowych o nazwie Fun-E. Są w niej m.in. organizery kosmetyczne, pojemniki na chusteczki, wagi.

Źródło:

Kobieca - tak można jednoznacznie określić linię akcesoriów łazienkowych Fun-E holenderskiej firmy Geesa. Jakże bowiem można inaczej nazwać kolekcję, w której połowa z 12 elementów to dodatki powstałe z myślą o potrzebach płci pięknej?

Są tu między innymi: dwa organizery kosmetyczne (mały na biżuterię, duży na akcesoria kosmetyczne), dozownik płatków kosmetycznych, pojemnik na chusteczki do demakijażu lub nawilżane chusteczki do rąk, a także dwie wagi łazienkowe - mechaniczna i elektroniczna.

Fot. Coram - Akcesoria FunE

Fot. Coram - Akcesoria FunE

Akcesoria przygotowane zostały ze szlachetnej białej porcelany połączonej z elementami z polerowanej stali nierdzewnej. Z tej ostatniej wykonane są zakrętki obu organizerów oraz podstawki pod elementy stawiane. Obie wagi mają konstrukcję stalową, zaś pokrywę ze szkła hartowanego.

Fot. Coram - Akcesoria FunE

Fot. Coram - Akcesoria FunE

Oczywiście w kolekcji Fun-E są też klasyczne elementy takie jak: stojak i uchwyt na papier toaletowy, dozownik mydła w płynie, kubek do mycia zębów, pojemnik na szczoteczki do zębów oraz wkłady do szczoteczek elektrycznych. Jednak kształt i delikatna forma tych akcesoriów nie pozostawia wątpliwości, że jest to linia dedykowana do łazienki z której głównie korzystają panie.

Fot. Coram - Akcesoria FunE

Fot. Coram - Akcesoria FunE

Wydaje się, że tworząc kolekcję Fun-E firma Geesa bezbłędnie odczytała potrzeby kobiet. Linia zawiera nie tylko elementy o wyraźnie kobiecym przeznaczeniu, ale także o wyraźnie kobiecej stylistyce. Teraz każda z nas będzie mogła stworzyć w łazience swoją własną toaletkę. A co najważniejsze - wszelkie akcesoria kosmetyczne będziemy miały zawsze pod ręką i w idealnym porządku.

Fot. Coram - Akcesoria FunE

Fot. Coram - Akcesoria FunE

Dystrybutorem marki Geesa na polskim rynku jest firma Coram Poland.

Więcej informacji o produktach można znaleźć na: http://www.coram.pl

Źródło: meble.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.