Łazienkowe duety

Zasłony i dywaniki łazienkowe z najnowszej oferty firmy Sealskin lubią dobierać się w pary. Łączy je stylistyka, zastosowane materiały oraz kolory.

Fot. coram.pl

Fot. coram.pl

Murcia - dywanik łazienkowy i zasłona prysznicowa utrzymane w modnym obecnie połączeniu bieli i czerni. Biel jest tłem, czerń dekoracją (roślinny ornament). Miękki, bawełniany dywanik dostępny jest w dwóch rozmiarach: 60x60 i 60x90 cm. Zasłona prysznicowa o wymiarach 180x200 cm wykonana została z bawełny połączonej z poliestrem. Uwagę zwraca elegancki sposób przygotowania tkaniny do montażu - zasłona wyposażona została w metalowe pierścienie do przełożenia przez drążek. Taki sposób mocowania jest nie tylko bardziej estetyczny, pozwala też tkaninie na swobodne układanie się.

Fot. coram.pl

Fot. coram.pl

Fot. coram.pl

Fot. coram.pl

Doppio i Cotton Luxury choć nie noszą tych samych nazw, są parą niemalże idealną. Cotton Luxury to dywanik o oryginalnym splocie złożonym z dwóch rodzajów włókna: wzorzystej tasiemki przeplatanej grubą, skręconą nicią. Niezwykle miękki i przyjemny w użytkowaniu dywanik wykonany został z bawełny i poliestru. Oferowany jest w jednym rozmiarze (60x90 cm) i w 6 kolorach: grafitowym, błękitnym, czarnym, brązowym, piaskowym i białym. Doppio to bawełniana zasłona o wymiarach 180x200 cm. Tkanina jest dwubarwna - góra (na wysokości 1/3) jest biała, dół (2/3) może być: grafitowy, piaskowy lub brązowy. Kolory zasłony idealnie współgrają z barwami dywanika Cotton Luxury.

Fot. coram.pl

Fot. coram.pl

Kolekcja Puzzle, czyli prawdziwa łazienkowa układanka marki Sealskin. W serii znajdziemy dywaniki i zasłony łazienkowe z charakterystycznym wzorem puzzli. Akrylowy dywanik o wymiarach 60x90 cm i poliestrowa zasłona 180x200 cm oferowane są w w dwóch wersjach kolorystycznych: multi oraz niebieskiej.

Fot. coram.pl

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.