Design w Poznaniu

W Poznaniu powstało nowe interesujące miejsce - SPOT. Co ciekawe dla miłośników pięknych wnętrz, można kupić tam projekty polskich designerów.

Fot. SPOT.

SPOT. to nowoczesne miejsce o niepowtarzalnej atmosferze, którą tworzy połączenie oryginalnej XIX-wiecznej architektury przemysłowej z nowoczesnym, minimalistycznym wystrojem wnętrz. SPOT. to również miejsce niezwykłe pod względem oferty i wizerunku, stworzone przede wszystkim do kreowania twórczego spędzania czasu wolnego w gronie przyjaciół i rodziny. Dające możliwość przebywania wśród interesujących ludzi oraz oryginalnych przedmiotów często będących owocem twórczości uznanych artystów.

Fot. SPOT.

Fot. SPOT.

SPOT. jest nowatorskim projektem funkcjonującym od niedawna i stale rozwijającym swoją ofertę. Został jednak bardzo miło przyjety przez grono osob ceniących sobie różnorodność, otwartych na nowości i śledzących trendy w kulturze współczesnej czyli Poznaniaków, do których projekt ten jest skierowany. W SPOT. znajduje się między innymi galeria-sklep, w którym można znaleźć produkty projektu młodych, polskich designerów. Do którego serdecznie zapraszamy!

Fot. SPOT.

[mpo]

Więcej o: