Kolorowy piknik

Zbliża się ten czas w roku, gdy zasiadamy w ogrodach, na tarasach i delektujemy się różnymi specjałami. Możemy też urządzić piknik nad rzeką albo na leśnej polanie. Więcej czasu spędzamy na świeżym powietrzu, spotykamy się z przyjaciółmi i rodziną. Przygotowujemy na te spotkania różne proste i smaczne potrawy, często grillowane. Jak je podać?

Fot. frenchbull.com

Fot. frenchbull.com

Na pewno wygodne i bardzo praktyczne są papierowe lub plastykowe naczynia. Wielu producentów oferuje ciekawe kolorystycznie papierowe tacki. Firma French Bull zaproponowała w swojej ofercie naczynia z melaminy. Znajdziemy tu łyżki, miski, talerzyki, kubeczki, wszystkie zaprojektowane przez Jackie Shapiro.

Fot. frenchbull.com

Cechą wyróżniającą te produkty jest bardzo różnorodne i kolorowe wzornictwo. Nie są to jednorazowe naczynia jak w przypadku tych popularnych papierowych. Te możemy myć i używać ciągle i wszędzie. Powodują, że uśmiech pojawia się na naszych twarzach. Kiedy minie sezon letni nadal możemy wykorzystywać je w kuchni i jadalni. Na pewno spodobają się naszym pociechom, bo przyciągają wzrok i są bezpieczne, bo nietłukące.

Fot. frenchbull.com

babeczkaa

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.