SPOTkania z designem

Przedstawiamy kolejne ciekawe miejsce i interesującą inicjatywę. Po praskich spotkaniach z designem, kolej na poznańskie spotkania z pięknymi, oryginalnymi przedmiotami, uczestnictwo w ciekawych wydarzeniach.

SPOT. widok od parku Jana Pawła IISPOT. widok od parku Jana Pawła II Fot. Małgorzata Opala

Miejscem, o którym mowa jest SPOT.Poznań. Został stworzony by zaoferować pasjonatom sztuki, designu, mody, kuchni i innych ciekawych stron życia możliwość przeżycia nowych doświadczeń i spędzania wolnego czasu w gronie innych aktywnych osób. Możemy tam spotykać się z przyjaciółmi, spędzać czas z dziećmi. To również miejsce dla osób poszukujących nowych rozwiązań, chcących poznać trendy we wzornictwie, wziąć udział w warsztatach, wypić kawę, poczytać, poprzebywać wśród oryginalnych przedmiotów, a nawet zabrać je do domu, bo SPOT. to również miejsce, w którym możemy kupić różne designerskie produkty.

Design Concept StoreDesign Concept Store Fot. Małgorzata Opala

SPOT. jest zlokalizowany niemal w centrum Poznania (w sąsiedztwie znajduje się Stary Browar). Mieści się w budynku, który cechuje oryginalna XIX wieczna architektura. Wnętrza są kontrastem dla budynku - minimalistyczne, nowoczesne. Podstawą działalności jest sklep z designem - SPOT. Poza sklepem znajduje się tam restauracja, księgarnia BOOKAREST, butik SNOBO, organizowane są warsztaty da dzieci, warsztaty florystyczne a w planach otwarcie sklepu z przedmiotami do aranżacji pokoi dziecięcych COLORATO, miejskie SPA, sklep z winami oraz studio fotograficzne Małgorzaty Opali (autorki fotografii w galerii zdjęć do tego artykułu).

Warsztat FlorystycznyWarsztat Florystyczny Fot. Małgorzata Opala

Sklep jest miejscem z autorskim wyborem marek i produktów, gwarantującym nowe doświadczenie w obcowaniu z przedmiotami. Sklep prezentuje bowiem zarówno rzeczy unikatowe, dostępne w krótkich seriach, w których projektanci ukryli niekonwencjonalne rozwiązania, jak i wysokiej jakości produkty wytwarzane seryjnie. W jednej przestrzeni na partnerskich zasadach sąsiadują obok siebie dzieła sztuki, wyroby luksusowe, dobrze zaprojektowane przedmioty bez znanej marki i renomy oraz designerskie gadżety z Polski i ze świata. Sklep z designem SPOT. stawia na oryginalne wzornictwo, niebanalne przedmioty i nietuzinkowe zestawienia. Wspólnym mianownikiem dla wszystkich sprzedawanych tam przedmiotów jest dobry design, oryginalna i ciekawa forma, często zaskakująca funkcja lub intrygujące przesłanie.

Design Concept StoreDesign Concept Store Fot. Małgorzata Opala

SPOT. jest miejscem magicznym, gdzie ludzie twórczy i kreatywni będą czuć się dobrze. Miejscem, w którym chce się bywać, wracać a najciekawsze pomysły powielać w najbliższym otoczeniu.

babeczkaa

Więcej o: