Moda na storczyki

Gdyby przeprowadzić ankietę na temat, dlaczego podobają się nam storczyki, jedną z pewnych odpowiedzi byłoby to, że są piękne. A piękne rzeczy jak wiadomo wymagają szczególnej oprawy. Które naczynie z oferty Ter Steege najlepiej podkreśli urodę storczyka - połyskująca srebrem donica Zony czy może elegancka kamienna Carrera?

Carrera - donica w kolorze kości słoniowej jest elegancka i mocna w swojej formie. Wykonana z włókna szklanego pokrytego mozaiką trawertynową lub marmurową, dostępna jest także w innych odcieniach kamienia, m.in. słonecznego brązu i chłodnego grafitu. W kolekcji oferowane są donice o średnicy 19, 30, 34 i 50 cm oraz niezwykle efektowne wazony o wysokości 68 i 100 cm. Oprócz formy prezentowanej na zdjęciu w linii można znaleźć także naczynia o kształcie prostopadłościanu o zaokrąglonych krawędziach

DonicaDonica Fot. tersteege.com.pl

Fot. tersteege.com.pl

Zony - czyli propozycja dla odważnych. Błyszczące, ekstrawaganckie, nowoczesne donice i wazony lubią skupiać na sobie uwagę we wnętrzu. Naczynia wykonane ze szkliwionej ceramiki dostępne są w kilku modnych kolorach, m.in. lustrzanego srebra, polerowanego złota, błyszczącej bieli. W kolekcji donice o średnicy: 14, 16, 20, 23 i 28 cm oraz wazony o wysokości 20 i 30 cm.

Donica ZonyDonica Zony Fot. tersteege.com.pl

Fot. tersteege.com.pl

Temat motywu ''grochów'' jest dość złożony. Kiedyś były modne, potem trafiły do lamusa, niedawno znów wróciły do łask. Wielbicielom grochów i koneserom pięknych przedmiotów zwracamy uwagę na wazon Boyd - lekkie naczynie z włókna szklanego inkrustowane białymi grochami z macicy perłowej. Do wyboru są dwie wysokości wazonu: 55 i 80 cm.

Donica BoydDonica Boyd Fot. tersteege.com.pl

Fot. tersteege.com.pl

Tondo na pewno spodoba się miłośnikom bogatych dekoracji. Całość powierzchni ceramicznych wazonów i donic z tej kolekcji pokryta jest kwiatowym ornamentem, co jest niezwykłe wizualnie i dotykowo. W serii donice o średnicy 15, 17 i 20 cm oraz wazony o wysokości 30 i 35 dostępne w trzech konfiguracjach kolorystycznych: białej z ciemnym ornamentem, perłowobiałej z jasną dekoracją oraz metaliczno-grafitowej.

Donica TondoDonica Tondo Fot. tersteege.com.pl

Fot. tersteege.com.pl

I na koniec odrobina klasyki czyli Amy - ceramiczne donice i wazony z akcentem postawionym na kolor. Do wyboru są naczynia w kolorze soczystej pomarańczy, dojrzałej śliwki, zielonego groszku oraz multikolorowe, z rysunkiem barwnych wstążek na obwodzie. Dostępne są donice o średnicach: 14, 16, 18 i 20 cm oraz wazony o wysokości: 20 i 30 cm.

Produkty dostępne są w hurtowej ofercie firmy Ter Steege Poland oraz w detalicznej sprzedaży w wybranych sklepach w całym kraju. Więcej informacji: www.tersteege.com.pl

[mpo]

Więcej o: