Usiądź wygodnie. Kolorowy zawrót głowy

Przedstawiamy kolekcję wybranych siedzisk we wszystkich kolorach tęczy, sporo zwariowanych pomysłów.

Nadeszła jesień, szybko przyjdzie zima, a wraz ze spadkiem temperatury, zrobi się szaro. Chcąc zachować letni humor otaczaj się kolorami.

Sushi - Fernando & Humberto Campana Fantastyczne krzesło Sushi zaprojektowane przez Fernando & Humberto Campana . Jest to limitowana edycja, licząca 35 sztuk, każde krzesło jest wykonane z różnokolorowych materiałów tworząc bardzo oryginalne siedzisko.

źródło: mossonline.com

Poniżej inne krzesło z tej samej kolekcji Sushi oraz siedzisko z aligatorów. Do kupienia na mossonline.com

źródło: mossonline.com

Foteliki dla dzieci - Kidszits Kolorowe foteliki zostały zaprojektowane z myślą o najmłodszych użytkownikach. Kolekcja fotelików zawiera sporo zabawnych wariantów, które różnią się od siebie rodzajem użytego materiału w tapicerce, każde jest pieczołowicie dopracowane z dbałością o szczegóły w taki sam sposób jak fotele dla dorosłych. Do nabycia w sklepie internetowym kidszits.nl

fot. www.kidszits.nl

Krzesło typu Biedermeier - Veneman Furniture Firma Veneman Furniture wprowadziła na rynek nową wersję klasycznego krzesła typu Biedermeier. Fantastyczne połączenie oranżu i mocnego różu, dało w rezultacie, przepiękny, nowoczesny mebel, który pięknie rozświetli nasze wnętrze.

fot. Veneman Furniture

Biedermeier to styl we wzornictwie wyposażenia wnętrz, sprzętów domowych, w tym w meblach z początku XIX wieku, w krajach z kręgu kultury Niemiec i Austrii. Meble z tego okresu charakteryzowała użyteczność, preferowano jasne, pogodne barwy, zdobnictwo było umiarkowane, podporządkowane funkcji przedmiotu. Wnętrza mieszkalne w typie biedermeier cechowała intymność, w których dominowały jasne tekstylia zdobione rysunkami kwiatów lub pasami.

Scoop - Milo Baughman Piękny w kolorze i wzorze materiał obiciowy oraz prosta forma, dały w rezultacie eleganckie siedzisko. Do kupienia na downtown.1stdibs.com

fot. www.downtown.1stdibs.com

Milano - Downtown Classics Collection Kolejny przykład z tego samego sklepu co powyżej. Nic dodać, nic ująć, piękna klasyka w nowoczesnej formie, wspaniałe kolory, wszystko wykonane z materiałów najwyższej jakości. Do kupienia również na downtown.1stdibs.com

fot. www.downtown.1stdibs.com

Weightless - Magali Jeambrun Krzesło i stołek, przypominają meble z czasów Ludwika XVI, jednak ich nowoczesna stylizacja dodaje im ekstrawagancji. Zaprojektowane przez francuską projektantkę Magali Jeambrun, produkowane są w firmie ETC Créations. Do kupienia na coliseum-shop.com

źródło: coliseum-shop.com

Squint Patchworkowe fotele znalezione na squintlimited.com Do produkcji tych modeli autorzy wykorzystują stare fotele, które są na nowo tapicerowane kolorowymi materiałami obiciowymi. Na stronie można znaleść również kanapy, siedziska, szezlongi, lampy itd.

fot. squintlimited.com

Numbers Up Green Metamorfoza stylowego mebla, ciekawe połączenie klasyki z dziecięcym materiałem w kolorowe cyferki. Dostępne na metrosofa.com .

źródło: metrosofa.com

Pixel Sofa Na koniec piękna, nowoczesna sofa zaprojektowana przez grupę studentów z Royal College of Art pod kierownictwem Cristiana Zuzunaga dla duńskiej manufaktury Kvadrat. Można kupić we włoskim sklepie Moroso .

źródło: Moroso

cebrita

Więcej o: