Narożne grzejniki

Co zrobić, gdy w pomieszczeniu nie ma miejsca na grzejnik? Każdy fragment ściany jest już zagospodarowany, znajdują się na nim okna lub kominek. A te fragmenty, które możemy wykorzystać są niewielkie i nie pozwolą umieścić na nich grzejnika. Przedstawiamy rozwiązanie tego problemu.

Innowacyjna konstrukcja grzejnika, który może przybierać różne kształty, na pewno odbiega od przyjętych stereotypów dotyczących tradycyjnych grzejników. Profile, w kształcie trójkąta, połączone skomplikowanym systemem niewidocznych kolektorów, mogą nadać urządzeniu kształt, jakiego potrzebujemy. Mogą na przykład wisieć na prostej ścianie, wyginać się w delikatny łuk, wypełniać narożnik wewnętrzny jak i obudowywać zewnętrzny, wreszcie oplatać kolumnę.

Fot. jaga.com.pl

Fot. jaga.com.pl

Grzejniki Jaga serii Iguana są dostępne w ośmiu wersjach: Arco (delikatny łuk), Circo Wall (mocny łuk), Circo grzejnik wolnostojący (w formie kolumny), Circo zabudowa filaru (tym grzejnikiem można obudować istniejący filar), Aplano (grzejnik prosty), Visio (grzejnik z lustrem), Corner (zabudowa narożnika wewnętrznego) i Angula (zabudowa narożnika zewnętrznego).

babeczkaa

Zobacz także:

Więcej o: