A-TAK Design

W tym miejscu dobry design atakuje z każdej strony

W ramach organizowanych w ostatnich dniach spotkań z designem w Łodzi zaprezentowała się łódzka firma, która kocha dobry design .

A-TAK DESIGN zajmuje się sprzedażą na terenie całej Polski mebli , oświetlenia oraz elementów wyposażenia wnętrz dla domów, biur oraz miejsc użyteczności publicznej. Ofertę łączy fakt, iż wszystkie przedmioty zostały zaprojektowane przez światowej sławy projektantów i architektów. Często są to projekty, które powstały w połowie ubiegłego stulecia, a do dziś dnia zachwycają swoją formą oraz funkcją. A-TAK DESIGN to także współczesne projekty.

Sklep to kilka przestronnie zaaranżowanych sal, w których zaprezentowano ofertę firmy. W kolejnych pomieszczeniach znajdziemy meble, oświetlenie, takie akcesoria jak zegary, wieszaki, miniatury designerskich mebli, słowem wszystko, co może stanowić elementy aranżacji naszych domów.

Fot. babeczkaa

W sklepie można dziś znaleźć projekty wielkich mistrzów designu, m.in. Charlesa & Ray Eamsów, Georga Nelsona, Vernera Pantona, Franka Gehrego, Rona Arada, Arne Jacobsena, Philippa Starcka, i wielu wielu innych. W ofercie znajdziemy produkty takich firm jak Vitra, USM, Kartell, Magis, Belux, Verpan, Fritz Hansen, Artecnica, Light Years, Adelta.

Fot. babeczkaa

Firma A-TAK DESIGN jest także organizatorem wielu wystaw o designie, w dużej części wystaw edukacyjnych. Temat designu jest bowiem ciekawy i szeroki, a potrzeba opowiadania o nim i pokazywania bardzo ważna. Także showroom A-TAK DESIGN jest swego rodzaju wystawą, wciąż zmieniającą swoje oblicze. Można zobaczyć, usiąść i posłuchać o pierwszych krzesłach z tworzywa, krzesłach z tektury, czy możliwości ich wykorzystania w dekoracji wnętrz. A-TAK DESIGN stara się, aby ekspozycja zmieniała się i rozwijała.

Fot. Dominika Wilżak

Kolejnymi atutami sklepu jest jego lokalizacja i bardzo kompetentny personel. Jest to ważne nie tylko dla pasjonatów designu. Dzięki informacjom, które w ciekawy sposób przekazuje personel, osoby, które dopiero zainteresowały się designem i chciałyby stać się posiadaczami tych wyjątkowych przedmiotów, mogą dokonać właściwego wyboru. Sklep jest zlokalizowany w Łodzi, w centrum miasta, przy ulicy Kopernika 1/3. Istnieje też możliwość zakupów on-line .

A-TAK DESIGN to kolejne miejsce, dzięki któremu możemy otaczać się pięknymi przedmiotami. Jest dowodem na to, że design jest nam coraz bliższy i znajduje nowych zwolenników.

babeczkaa

Zobacz także:

Prowokacyjne meble

Kolorowy zawrót głowy

Designerska majówka

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.