Precz z nudnym sedesem

Nikt nie powiedział, że łazienka musi być biała a deska sedesowa nudna. Zobacz jak szybko możesz zmienić wystrój swojej łazienki.

Dotychczasowe deski były albo białe albo w kolorach pastelowych, dzisiejsze wzbudzają zainteresowanie poprzez nowe rozwiązania technologiczne i użytkowe. Takich desek jak te, które proponuje Pressalit jeszcze w naszych łazienkach nie było. Ta duńska firma powstała w 1954 roku, jej założyciele Christian P. Larsen i Holger Christensen, stolarze z zawodu, wspólne otworzyli warsztat i rozpoczęli działalność. W kolejnych latach zmieniali się właściciele, zmieniał się też profil działalności. W 1999 roku rozpoczęto produkcję deski Diablo, w której wyglądzie rzeczywiście można doszukać się rogów diabła. Dodatkowo deska jest wolnoopadająca. Zgodnie z filozofią firmy, żaden z elementów deski nie jest elementem zbędnym. Na przykład rogi w desce Diablo służą do podnoszenia deski, dodatkowo są jej dekoracją.

Fot. pressalit.com

Z biegiem lat oferta firmy znacznie się rozwinęła. Dziś znajdziemy tam deski piłkarskie, brylantowe, kwieciste, żółwie czy z usłojeniem drewnianym. 

babeczkaa

Zobacz także:

Koronkowa robota 

Prysznic bez tradycyjnego brodzika 

Kąpiel w kolorze 

Więcej o: