Przedpokój: klucz na swoim miejscu
Zabawne, kolorowe, modne, nowatorskie. Wieszaki na klucze. Wydawałoby się prosta rzecz, a ile można w tej materii wymyślić.
Zarówno jeśli chodzi o formę, wygląd, wrażenia estetyczne, ale również w zakresie funkcjonalności.
To nie są już tylko zwykle haczyki, na których zaczepiamy swój klucz. Projektanci proponują ciekawsze i wygodniejsze rozwiązania.
Konstatin Slawinski proponuje wieszak w zestawie z kolorowymi breloczkami do kluczy. Każdemu brelokowi przypisane jest miejsce w takim samym kolorze. Wystarczy jeden rzut oka i wiesz czy jakiegoś brakuje. Klucze wieszamy za pomocą rzepów.
fot. konstatinslawinski.com
Projektant Gerry Stuart do zawieszania kluczy użył portu USB. Tomke Biallas i Grisella Kreiterling proponują prosty, drewniany wieszak, w którym zastosowano szczelinę, w którą można wtykać klucze. W internetowym sklepie exinteriors.co.uk można kupić czerwonego magnetycznego ludzika, ktory przytrzyma nasze klucze bez dodatkowych uchwytow.
-
Bestsellerowe serie LEGO dla starszych dzieci i dorosłych
-
Gramofony wracają do łask i przenoszą w całkiem inny muzyczny wymiarMATERIAŁ PROMOCYJNY
-
Prostowanie zębów za pomocą niewidocznych nakładek - jak to działa? Jakich efektów i kiedy możesz się spodziewać?MATERIAŁ PROMOCYJNY
-
Jak zaaranżować wiosenny stół?
-
Jedna z najlepiej sprzedających się gier - The Sims. Czy może wpływać pozytywnie na rozwój?