Weekend z designem w Domotece

Dla miłośników piękna ostatni weekend maja będzie wyjątkowy. Domoteka zaprasza bowiem w dniach 29-30 maja do swoich salonów na Design Days, podczas których zostaną zaprezentowane najnowsze kolekcje rodzimych i zagranicznych projektantów.

Ostatni weekend maja będzie również ostatnim z całego cyklu spotkań zorganizowanych przez Domotekę. Idea Design Days opierała się na pomyśle połączenia różnych dziedzin sztuki, ze sztuką użytkową na czele. Dlatego motywem przewodnim wszystkich spotkań był przede wszystkim design.

W dniach 29 i 30 maja królować będzie design. Najbliższy weekend jest ostatnim z całego cyklu Domoteki, co sprawia, że będzie on jeszcze bardziej wyjątkowy. Na wszystkich zainteresowanych czekać będą specjalne oferty i duże promocje. Zorganizowany zostanie również konkurs, którego zwycięzca będzie mógł liczyć na profesjonalną poradę od jednego z projektantów Domoteki.

Jednak szczególnie interesującym wydarzeniem podczas tego weekendu będzie spotkanie z Tomaszem Rygalikiem, światowej sławy projektantem mebli. Spotkanie odbędzie się w sobotnie popołudnie, 29 maja. Designer opowie m.in. o współpracy z najbardziej uznanymi projektantami i producentami z dziedziny wyposażenia wnętrz oraz o tym, czym według niego jest prawdziwy design.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do salonów Domoteki.

Więcej o: