Bilioneurobab - święto mody i designu

W dniach 8-9 października w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Bilioneurobab, podczas której po raz pierwszy oprócz  markowych ubrań  będzie można kupić produkty do wyposażenia wnętrz polskich i zagranicznych designerów.

Wydarzenie zgromadzi kolekcje najlepszych projektantów oraz firm produkujących artykuły wyposażenia wnętrz takich jak GLAMSTORE (kolekcja na zdjęciu) PINK PUG Design, M4M studio czy ekskluzywny Kaniewski Haute Design, Kartell.  Ponad 100 wystawców mody i designu zaprezentuje swoje kolekcje. Będzie szansa nie tylko zapoznać się z najnowszymi trendami aranżacji wnętrz , ale także kupić najmodniejsze dodatki do swoich domów i to po cenach aż do 50% niższych niż w regularnej sprzedaży detalicznej.

Impreza będzie dobrą okazją do zapolowania na ubrania znanych projektantów i najlepszy design po niższych cenach, ale także do zapoznania się z twórczością absolwentów i studentów Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie oraz Wydziału Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstylnego Politechniki Łódzkiej.

W programie Bilioneurobab znajdą się  pokazy mody, pokazy fryzur i makijażu, pokazy samochodowe oraz inne artystyczne atrakcje.

Bilioneurobab jest imprezą zamkniętą. By otrzymać zaproszenie na imprezę, osoby chętne muszą zarejestrować się na stronie www.bilioneurobab.pl

Domosfera.pl objęła wydarzenie patronatem.

Bilioneurobab

Warszawa: 8 -9 październik; Centrum Targowo-Konferencyjne, ul. Domaniewska 37 A

Poznań: Listopad 2010

Trójmiasto: Grudzień 2010

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.