Elektroniczna armatura kuchenna

Intuicyjny element obsługowy, centralne sterowanie ilością i temperaturą wody oraz podłogowy czujnik ruchu - brzmi odrobinę jak Odyseja Kosmiczna? Nawet jeśli, to nie ma powodów do paniki, ponieważ  to tylko nowe funkcje innowacyjnej armatury kuchennej od firmy Dornbracht.

W Koloni trwają właśnie targi Living Kitchen na których firma Dornbracht postanowiła zaskoczyć odwiedzającą je publiczność. W trosce o komfort użytkowników jak i zaspokojenie ich wymagań estetycznych powstała nowatorska, w pełni elektroniczna wersja armatury kuchennej .

Marka wraz ze swoim partnerem, Signer Design, przeprowadziła szereg badań i analiz w obrębie wykonywanych prac kuchennych. W ich rezultacie nowy produkt został wyposażony w centralne sterowanie ilością wody i jej temperatury , dodatkowo strumień może zostać zatrzymywany i włączany po przez czujnik podłogowy. W tym celu w listwie cokołowej szafki został zainstalowany czujnik świetlny w postaci dyskretnej wiązki światła. Kolejnym udogodnieniem są specjalne programy, które pozwalają na przykład na napełnienie zlewozmywaka wodą w odpowiedniej temperaturze do mycia sałaty. Elektroniczny jest również dozownik z płynem, który dobiera automatycznie ilość potrzebną do poszczególnych czynności.

Sam pomysł został zaczerpnięty z profesjonalnych kuchni i zaadoptowany przez firmę Dornbracht do potrzeb prywatnego gospodarstwa domowego. A wszystko po to by zostało więcej czasu na kreatywność podczas gotowania i komunikację z gośćmi.

Więcej o:
Copyright © Agora SA