Gdzie pracują projektanci

Candy Black to grupa designerów, projektantów i grafików, którzy m.in. zajmują się projektowaniem wnętrz. W ich studio właśnie zakończył się remont, dlatego musimy sprawdzić, jak wygląda miejsce, w którym pracują projektanci.

Grupa Candy Black przekonuje, że design powinien być przede wszystkim ekscytujący i efektowny. Design nie może zostać ograniczony do pewnego standardowego formatu czy modelu, który jest już znany odbiorcą. Candy Black studio szuka nowych bodźców i nieodkrytych ścieżek, które pomagają im odpowiedzieć na oczekiwania klientów. Grupę tworzą designerzy, projektanci i graficy, którzy lubią wychodzić naprzeciw nowym trendom, łamać standardy i realizować nowe, niekoniecznie popularne, inspiracje .

W doborze kolorów, projektanci okazali się bardzo minimalistyczni. Są przekonani, że połączenie czerni i bieli to ponadczasowa kompozycja, która na zawsze pozostaje stosownie elegancka, służbowa a nawet dowcipna czy ekscentryczna. To dodatki kształtują jej charakter i narzucają kierunek.

W przypadku tej aranżacji, projektanci zdradzają swoją miłość do typografii. Na ściance przyklejona została intrygującymi sentencja: "Possible can be done immediately. We're already working on the impossible. But please allow 48 hours for miracles".

Ponadczasowe połączenie czerni i bieli zostało odświeżone modnymi dodatkami. Są to np. deskorolki. Naniesione grafiki to czarno-białe ujęcia miast, ulic i mostów. Dekoracje z deskorolek wyglądają świetnie i są bardzo oryginalne. Powieszone na ścianie, ponad kanapą, rzucają się w oczy.

Skórzane fotele są niezwykle eleganckie. Ramy zostały wykonane z lśniącej stali, są kanciate i minimalistyczne. Na bujany fotel została narzucona skóra, a nowoczesny biurowy fotel obrotowy został obity miękkim, biały futerkiem. Bez tych wyjątkowych dodatków, wnętrze studia mogłoby wydawać się nieprzyjazne i obcesowe. Teraz jest nowoczesne i zawadiackie, ale bardzo zachęcające.

Studio grupy Candy Black stało się wizytówką projektantów. To tutaj mogą "na żywo" zaprezentować swoje umiejętności łączenia form, tworzenia kompozycji kolorystycznych i w końcu aranżowania przestrzeni.

Więcej zdjęć tego niezwykłego wnętrza studia Candy Black znajdziecie w galerii.

kokopelia

Zobacz także:

Futurystyczne wnętrza hiszpańskiego hotelu

Rustykalna chatka kontra nowoczesny styl

Symbole religijne w nowoczesnym designie

Więcej o: