In-out design trendy 2011

Pracownia Eventów "Info-Inwest" zaprasza na kolejną edycję imprez z cyklu "in-out design trendy 2011" - inwentaryzacja.

Jest to całodniowa animacja oraz performance produktowe zapoznające profesjonalistów z trendami oraz nowościami związanymi z aranżacją i wyposażeniem wnętrz. Od 2009 roku grupa zorganizowała już w sumie 11 imprez z cyklu w wybranych miastach w Polsce cieszących się ogromnym powodzeniem wśród architektów i projektantów wnętrz a także inwestorów. Zgromadzeni goście w sposób praktyczny i dynamiczny znajdują inspiracje, wiedzę i niezbędne materiały przydatne do projektowania i aranżacji.

Pracownia Info- Inwest już 10 marca zaprasza do Warszawy , do niezwykłego 3F STUDIO, gdzie punktem wyjścia jest założenie, że krzesło nie służy tylko do siedzenia, a łóżko do spania a każda z tych rzeczy powinna również cieszyć oko. 3F Studio zaprasza wszystkich, których pociąga uroda przedmiotów i piękne wzornictwo na najwyższym poziomie.

Podczas spotkania zostaną podsumowane najważniejsze trendy rynkowe, nowości i innowacyjne rozwiązania, a specjaliści udzielą gościom fachowych porad dotyczących współpracy z inwestorem, klientem indywidualnym. Przedstawione zostaną najnowsze trendy w sztuce użytkowej i awangardowym designie a także niezbędność ekologii w codziennej pracy architekta.

Więcej o: