Tego roczna impreza to całodniowe animacje oraz interaktywne performance produktowe, zapoznające profesjonalistów z trendami oraz nowościami w aranżacji i wyposażeniu wnętrz.
Dynamiczna formuła spotkań pozwala, by każdy indywidualnie odbierał wiedzę i znajdował inspiracje, poparte bogatą ofertą materiałów, przydatnych w projektowaniu i aranżowaniu nowoczesnej przestrzeni.
Spotkanie odbędzie się 7-go kwietnia w Lublinie.
Tym razem goście zostali zaproszeni do Galerii GALA Dom i Wnętrza. To największe i najnowocześniejsze we wschodniej Polsce branżowe centrum handlowe oferuje szeroki wybór artykułów wyposażenia wnętrz oraz specjalistyczne usługi z zakresu doradztwa technicznego i doboru materiałów budowlanych.
Podczas spotkania zostaną podsumowane i skomentowane najważniejsze trendy na rynku, nowości i innowacyjne rozwiązania w wyposażeniu wnętrz. Organizatorzy udzielą też fachowych porad dotyczących współpracy z inwestorem i klientem indywidualnym.
Więcej informacji znajdziecie na www.infoinwest.pl