Seria Gap - dizajn w Twoim domu

Czyli kompletne rozwiązanie ceramiki i mebli od firmy Roca.

Roca wprowadziła właśnie na rynek serię ceramiki i mebli Gap projektu Antonio Bullo.  Rozwiązania proponowane w tej kolekcji dają kompletną propozycję aranżacji każdej łazienki. To nowoczesna propozycja zarówno do dużych salonów łazienkowych, jak i łazienek o niewielkich rozmiarach.

W ofercie znajdziemy umywalki, które możemy zainstalować z półpostumentem, na blacie, szafce lub ozdobnym syfonem. Serie uzupełnia umywalka narożna, pół i nad blatowa.  Gap to także miski wc stojące, do kompaktu i podwieszane, oraz bidety - stojący i podwieszany. Do każdego z urządzeń dedykowane są deski w wersji standardowej, bądź - dla zwolenników komfortu - wolnoopadającej.

Z bogatą ofertą umywalek świetnie komponują się oszczędne w formie i proste meble łazienkowe. Gładkie kształty ułatwiają utrzymanie mebli w czystości, a samodomykające się mechanizmy podnoszą komfort użytkowania. Szafki są wyposażone także w precyzyjnie wykonane i eleganckie uchwyty podkreślające nowoczesny styl. W zależności od modelu są wyposażone w półki lub szuflady. Modne kolory mebli: biel, fiolet czy beż pozwalają na stworzenie nowoczesnego wnętrza.

Ceramika doskonale komponuje się z nowymi bateriami z kolekcji Monodin-N oraz bateriami serii Targa, tworząc tym samym ekologiczną, funkcjonalną i nowoczesną całość.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.