Hotel w przyczepce

Nie znajdziecie tutaj eleganckiego lobby, drewnianych schodów czy pięknych żyrandoli. Hütten Palast to najbardziej niestandardowy hotel, jaki możecie sobie wyobrazić!

Nowo otwarty niemiecki hotel doskonale pasuje do turystów, którzy mówią "nie" konwencjonalnym pokojom ale "tak" drewnianej chatce czy przyczepce.

W ostatnich latach, Berlin stał się mekką najbardziej oryginalnych i niezwykłych hoteli w Europie. Miasto stało się źródłem inspiracji dla wszystkich hoteli na całym świecie.

Hotel Hütten Palast z pewnością dołączy do listy hoteli, w których warto się zatrzymać podczas wycieczki po Berlinie.

Żadnych eleganckich mebli , luksusowych dodatków, wysmakowanych aranżacji... Nic z tego- Hütten Palast to hotel, w którym zamieszkacie w przyczepce kempingowej.

Hotel znajduje się w starej fabryce odkurzaczy i zajmuje przeszło 1800 metrów kwadratowych. W loftach zaaranżowano małe apartament y, które ograniczają się do wnętrza przyczepki kempingowej. To najprawdopodobniej pierwszy taki hotel na świecie.

Goście mają do dyspozycji również ławeczki i siedziska znajdujące się obok przyczep. Mogą zatem zjeść śniadanie przed przyczepką, prawie jak na prawdziwej wycieczce.

Sukces koncepcji hotelu, gdzie goście prawie obozują w przyczepkach turystycznych udowadnia, że moda ponownie wraca, że moda na taką formę spędzania urlopu jest wciąż dla nas pociągająca.

Przyczepy zostały świetnie odnowione i wykończone. Meble zostały obite materiałami o ciekawych wzorach i kolorach. Do tego dochodzi niebanalne oświetlenie i interesujące dodatki. Patrząc na tak odświeżone wnętrza przeczep, można by pomarzyć o tym, by zamieszkać w nich już na zawsze.

Przyjaciele- Silke Lorenzen i Sarah Vollmer sami wpadli na pomysł Hütten Palace. Jak sami powtarzają:

Zależało nam na tym, aby hotel stał się miejscem spotkań.

Zgadza się, w tym przypadku, goście hotelowi nie mogą zniknąć za drzwiami swoich apartamentów, po tym jak tylko odbiorą klucze w recepcji.

Koszt noclegu w tym niezwykłym hotelu z Berlinie zaczyna się od 60$ za noc.

Zobacz także:

Futurystyczne wnętrza hiszpańskiego hotelu >>

Hotel Fox, czyli hotel z fantazją >>

Mobilne domki letniskowe z designem >>

Więcej o: