Dywany ze skóry

Luksusowe dywany wykonane z bydlęcej skóry wracają na salony!

Firma Kyle Bunting znajduje się w Spicewood, w stanie Texas. Bunting od lat współpracuje ze znanymi projektantami , którzy tworzą dla niego swoje kolekcje. Mamy zatem linie sygnowane nazwiskami takich projektantów, jak: Neri&Hu, DB Kim czy Ryan Brewer.

Kyle Bunting od lat specjalizuje się w projektowaniu luksusowych dywanów. Dywany wykonane są ze skóry bydlęcej dekoracyjnej z naturalnym włosiem. Kolekcje firmy są niezwykle oryginalne i zdecydowanie wykraczają poza ofertę konkurencji, dlatego Bunting ma za sobą tysiące indywidualnych projektów zlecanych przez klientów z całego świata.

Dywan ze skóry bydlęcej to niebagatelny wydatek. Za pomocą dostępnych aplikacji, które znajdują się na stronie, klient ma możliwość wyboru koloru, wzoru oraz rozmiarów dywanu.

Dywan wykonany ze skóry bydlęcej z naturalnym włosiem staje się bardzo wyrazistym akcentem w pomieszczeniu, dlatego należy ostrożnie łączyć go z innymi dodatkami. Efekt jest jednak wart zachodu, dywany wyglądają niezwykle elegancko i stylowo. Dywany Buntinga to projekty dla odważnych i wymagających klientów.

Więcej projektów dywanów marki Kyle Bunting znajdziecie na stronie kylebunting.com

Zobacz także:

Parkiet wzorowy

Dywan niczym nowoczesny obraz

Z Moho w świat

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.