Praktyczna i stylowa ławka do przedpokoju

Praktyczna ławka do przedpokoju może rozwiązać kilka problemów, które pojawiają się zawsze tuż przed wyjściem z domu. Zapewni nam wygodne miejsce do siedzenia podczas zakładania butów, model ze schowkiem przechowa przedmioty, które chcemy mieć pod ręką. Warto wybrać ławkę do przedpokoju, która oprócz zalet praktycznych, spełni także nasze oczekiwania estetyczne. Oto kilka wybranych przez nas propozycji.

Wielofunkcyjna ławka do przedpokoju ze schowkiem

Decydując się na ławkę do przedpokoju, warto rozważyć wybór modelu za schowkiem. Szczególnie, jeśli mebel ma się znaleźć w małej przestrzeni. Funkcja przechowywania na pewno ułatwi nam naszą codzienność i pozwoli uporządkować miejsce, reprezentujące nasz dom. Ławka do przedpokoju ze skrytką może mieć formę podłużnego mebla, w którym siedzisko stanowi klapę otwierającą przestrzeń schowka. Innym przykładem są ławki z wysuwanymi elementami, otwieranymi szafeczkami lub półkami w dolnej partii mebla, gdzie możemy umieścić buty. Zdecydujmy, jaka forma ławki do przedpokoju będzie dla nas najlepsza i najbardziej praktyczna. Warto przemyśleć również rozmiar samego schowka i dopasować go do naszych potrzeb. Jedna szuflada na pewno nie spełni swojej funkcji w domu rodzinnym, gdzie każdy potrzebuje własnego miejsca na drobiazgi.

Ławki do przedpokoju drewniane - skandynawski klimat

Fani stylu skandynawskiego powinni zdecydować się na drewnianą ławkę do przedpokoju. Mebel wykonany z naturalnego materiału świetnie zaprezentuje się w białym kolorze. Ważne, aby pasował stylem do innych mebli. Jeśli planujemy tworzeni od podstaw całej aranżacji przedpokoju, możemy zdecydować się na komplet mebli, który zapewni spójny wystrój wnętrza. Jeżeli jednak potrzebujemy tylko jednego elementu, uzupełniającego wystrój, starajmy się dopasować go do otoczenia pod względem koloru i stylu. Możemy zdecydować się na uniwersalny krój ławki do przedpokoju, który sprawdzi się w wielu różnych aranżacjach. Na przykład taki, który ma prostą, drewnianą konstrukcję, złożoną ze skrzyżowanych nóżek i miękkiego, tapicerowanego siedziska w szarym lub pastelowym odcieniu.

Elegancka ławka do przedpokoju

Ławka do przedpokoju to wygodne siedzisko, wielofunkcyjny mebel, służący przechowywaniu rzeczy, ale również ozdoba naszego domu, która tworzy określony nastrój wnętrza. Jeśli szukamy eleganckiego mebla, skupmy się na jego formie i dobranej kolorystyce. W tej roli sprawdzą się np. tapicerowane ławki do przedpokoju. Zwłaszcza te modele, które pokryte są eleganckim, dobrym jakościowo materiałem. Jeśli lubimy dekoracyjne meble, możemy zdecydować się na pikowaną ławkę do przedpokoju w stylu glamour. Materiałem, który doda szyku aranżacji będzie np. połyskliwy, miękki welur. Świetnie sprawdzą się także wzorzyste tkaniny, np. z geometrycznym deseniem.

Elegancka, tapicerowana ławka do przedpokojuElegancka, tapicerowana ławka do przedpokoju Fot. lectur24.pl

Ławka do przedpokoju z palet

Oryginalny charakter mebli z palet sprawia, że coraz chętniej decydujemy się na ten wybór. Ławka do przedpokoju z palet sprawdzi się we wnętrzach, w których panuje swobodna atmosfera. Przypadnie do gustu tym, którzy cenią niebanalny wystrój. Ławka do przedpokoju z palet świetnie prezentuje się w zestawieniu z kolorowymi dodatkami - możemy np. stworzyć wygodne oparcie z barwnych, dekoracyjnych poduszek, które ożywią przestrzeń przedpokoju stworzą przytulny nastrój.

Więcej o: