Meble wypoczynkowe: tradycja i komfort w lepszej cenie

Kochamy klasykę, bo jest elegancka i ponadczasowa. Tradycyjne wzornictwo, przekazywane z pokolenia na pokolenie, zawsze przywodzi na myśl to co najlepsze - przytulny klimat i rodzinną atmosferę. Właśnie takie są meble wypoczynkowe KENYA z oferty HF HELVETIA FURNITURE, które teraz dodatkowo dostępne są w nowej promocyjnej cenie.

KENYA to wytworna i efektowna kolekcja o klasycznym wzornictwie, która szczególnie polecana jest do eleganckich salonów, reprezentacyjnych gabinetów i stylowych przestrzeni biurowych. Słusznych rozmiarów, masywne i solidne bryły nadają wnętrzu charakteru oraz ciepłego klimatu. Meble wyróżnia maksymalny komfort. Już sam ich wygląd zaprasza do wypoczynku. Pękate siedziska i oparcia budzą nieodpartą chęć choćby chwilowego odprężenia. Zastosowano w nich grubą i wysokoelastyczną piankę, dlatego są niezwykle miękkie i sprężyste. Wygodzie sprzyjają także oparcia przedzielone ozdobnym szwem oraz obszerne i puchate podłokietniki.

Zarówno komfort, jak i spore rozmiary mebli KENYA sprawią, iż meble te w każdym wnętrzu będą w centrum uwagi. W kolekcji KENYA do wyboru mamy narożniki, sofy w trzech rozmiarach, okazały fotel oraz hocker. Narożniki i sofy można zamówić z praktyczną, łatwą do rozłożenia, powierzchnią do okazjonalnego spania. Kolekcja doskonale prezentuje się w skórze naturalnej, ale dostępna jest także w tkaninie tapicerowanej. Najlepiej pasują do niej barwy ziemi i natury tj. brązy, beże, czy modne ostatnio szarości.

Klienci, którym przypadnie go gustu ta kolekcja, zapewne ucieszy fakt, iż teraz meble KENYA oferowane są w promocyjnej cenie. Dla przykładu, kupując mniejszy narożnik z funkcją spania, zaoszczędzić można nawet 1174 zł.

Meble HF HELVETIA FURNITURE dostępne są w najlepszych salonach meblowych na terenie całego kraju.

Oferta ograniczona czasowo - do 31 lipca 2012 r.

Oferta niniejsza nie jest ofertą w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.

Prezentowane ceny w tkaninie dotyczą drugiej grupy cenowej tkanin.